II Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych

Rekord II Bielsko-Biała – GKS 1962 Jastrzębie-Zdrój 2:1 (0:1)

gole: Kur, Śliwa po 1

Rekord: Paciorek – Kobędza, Mikłusiak, Kachel, Bednarz, Matuszny, Drużbacki, Ciepielowski, Wiertelorz, Bigos, Olma oraz Kwaśniak, F. Kilś, T. Kliś, Kur, Kędelski, Śliwa, Wykręt

Pomeczowa opinia trenera - Tomasz Skowroński: - Po nieudanej pierwszej połowie, gdzie chyba przerosła nas presja gry z liderem, "zresetowaliśmy" w przerwie nasze procesory i z nowym oprogramowaniem „made by Rekord SI” śmigało już idealnie! Świetna piłkarsko druga połowa dała nam satysfakcjonujące zwycięstwo, lecz okupione trzema kontuzjami. Trzymam kciuki za zdrowie chłopaków!

I Wojewódzka Liga Trampkarzy

Stadion Śląski Chorzów – Rekord Bielsko-Biała 2:0 (1:0)

Rekord: Białka – Burda, Figura, Gibas, Kaźmierczak, Kosmaty, Pawlus, Ptak, Sekuła, Tekieli, Łach oraz Biedrawa, Kajstura, Krzempek, Pieniądz, Stwora

Pomeczowa opinia trenera - Krzysztof Biłka: - Szkoda dwóch momentów, w których mogliśmy zachować się lepiej zarówno pod względem zespołowym, jak i indywidualnym. Każdy mecz w tym wieku to cenna nauka. Wynik idzie w świat, ale to tylko wierzchołek góry lodowej... My wiemy, co kryje się pod nim!

Klasa okręgowa „Tychy-Bielsko, gr.5”, podgrupa I

ZET Tychy – Rekord II Bielsko-Biała 2:2 (0:0)

gol: Nocoń, Formas

Rekord: Mura – Tatarczyk (78. Niemczyk), Sobierajewicz, Jaroszek, Sobótka (88. Brzazgacz), Mucha, Kowalczyk, Gawlak, Nocoń, Formas, Kasprzak (85. Kościuch)

Pomeczowa opinia trenera - Szymon Niemczyk: - Stare piłkarskie porzekadło mówi, że prowadzenie 2:0 to najgorszy wynik. Niestety boleśnie przekonaliśmy się dzisiaj, że to prawda. Nadal zostajemy niepokonani w lidze, ale dziś nastroje po meczu były takie, jakbyśmy przegrali. Jest to dla mnie pozytyw, ponieważ świadczy to o ambicji drużyny i woli zwyciężania w każdym meczu.

Śląska Liga Juniorek Młodszych U-17

Rekord Bielsko-Biała – ISD-UJD Częstochowa 6:0 (2:0)

gole: Waliczek - 3, Galus - 2, Sałamun - 1

Rekord: Dołowicz – Cinal, Galus, Kościuch (Liszka), Kłębek, Pieczka, Szendera, Waliczek, Zdan, Żmudka, Żydek (Sałamun)

Pomeczowa opinia trenera - Michał Majnusz: - Nie jesteśmy zadowoleni z dzisiejszego meczu, zabrakło jakości, ale dobrze, że ten słabszy mecz przypadł akurat dzisiaj. Cieszę się, że mamy to już za sobą i patrzymy na następnego rywala. Brawo za pewne zwycięstwo, mimo słabszego spotkania.

02.10.2024 / środa / godz. 19:00