Tak grała młodzież – 29.05.2021 r.

Sobota – 29.05.2021 r.

II Wojewódzka Liga Młodzików

Rekord Bielsko-Biała – Lukam 2010 Skoczów 0:1 (0:1)

Rekord: Szpuła – Lis, Dobija, Biegun, Budzich, Iskierka, Czerwik, Walczak, Stwora oraz Ślęzak, Stokłosa, Supłat, Góral, Dokudowiec, Wizner, Grzegorz, Górkiewicz

Pomeczowa opinia trenera - Tomasz Skowroński: - Do zdobycia bramki brakło detali, niuansów, a sytuacji ku temu mieliśmy całe mnóstwo. Szkoda straconego gola, ale jeszcze bardziej żal okoliczności w jakich wpadł, bo taka sytuacja w meczu nie powinna nam się przytrafić. Mimo porażki drużyna zanotowała naprawdę dobry występ.

Liga Juniorów Młodszych

Rekord III Bielsko-Biała – TS Podbeskidzie Bielsko-Biała 6:3 (4:0)

gole: Śliwka - 3, Olszewski, K. Pawlus, Kos po 1

Rekord III: Mijas (Adamecki) – Kos (Łach), Macura, Madeja (Szemiot), Olszewski, P. Pawlus (Drewniak), K. Pawlus (Pieniądz), Tekieli (Karpeta), Zajas, Śliwka (Dudys), Żyrek

Pomeczowa opinia trenera - Dariusz Rucki: - Obraz meczu popsuła trochę druga połowa, w której sami sprezentowaliśmy bramki rywalowi i przegraliśmy tę część 2:3. Myślami pozostanę jednak przy pierwszej,  wtedy to mieliśmy pełną dominację, nie pozwoliliśmy rywalowi w zasadzie na nic, dobrze funkcjonując w obronie wysokiej. A w ofensywie - z polotem, kreatywni, zdobywając bramki w prawie każdy, możliwy sposób. Po aucie, rzucie wolnym, ataku szybkim, czy wykorzystując błąd bramkarza.

I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych

Rekord Bielsko-Biała – GieKSa Katowice 1:1 (0:0)

gol: Pater

Rekord: Mura – Bogunia, Kawulok, Kuś, Matloch, Mojeszczyk, Pater, Szemiot (Wójcik), Tomiczek (Gibiec), Walaszek, Waluś

Pomeczowa opinia trenera - Piotr Kuś: - Boisko swoimi rozmiarami wymusza na niektórych drużynach otwieranie gry od bramkarza do napastnika. I tak, długimi fragmentami, wyglądało spotkanie naszych juniorów z juniorami GKS-u. Bramki dla obu drużyn padły po rzutach rożnych, które obie drużyny wykonywały w ilościach dwucyfrowych. Bramka dla przyjezdnych wzbudziła sporo kontrowersji. Ze swojego punktu widzenia nie jestem przekonany, czy piłka minęła linię bramkową...

IV Liga Okręgowa Młodzików

Rekord Bielsko-Biała – Słowian Łodygowice - drużyna gości nie dojechała na mecz.

Rekord II: Szlagor – Faliński, Hankus, Komędera, Grzesik, Kurzynie, Macura, Pawlik, Starzyk, Mrózek, Żmuda

ZINA Klasa okręgowa, gr. 5 „Tychy – Bielsko”, gr. mistrzowska

Czarni Jaworze – Rekord II Bielsko-Biała - spotkanie odwołane

Rekord II: Szumera - Tatarczyk, Krysik, Waliczek, Sobótka, Liszka, Olek, Z. Mucha, N. Wróblewski, Niemczyk, Kasprzak

II Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych

Rekord II Bielsko-Biała – Unia Racibórz 1:1 (0:0)

gol: Matuszny

Rekord II: Paciorek - Kwaśniak, Kachel, Śliwa, Kedelski, Kur, Kobędza, Wykręt, Bigos, Matuszny, Olma oraz F. Kliś, T. Kliś, Bednarz, Sadlik

Pomeczowa opinia trenera - Tomasz Skowroński: - Tym meczem, a raczej jego wyśrubowanym tempem zrobiliśmy sobie malutki przedsmak finału Ligi Mistrzów. Żal niestrzelonego karnego, dwóch poprzeczek w drugiej połowie, dwóch spojeń w pierwszej połowie, no ale cóż... Gratulacje dla Rekordu i Unii za fajne widowisko.