I Wojewódzka Liga Trampkarzy

GKS 1962 Jastrzębie – Rekord Bielsko-Biała 1:2 (0:1)

gole: Oszek - 2

Rekord: Zborek - Józefowski, Kaźmierczak, T. Kliś, F. Kliś, Kur, Oszek, Sadlik, Wiertelorz, Wykręt, Śmietana oraz Bigos, Drużbacki, Koza, Lazar, Walczak

Pomeczowa opinia trenera: - Daniel Gala: - Wiedzieliśmy przed meczem, że czeka nas arcytrudne zadanie. Wczesna pora meczu, gra na małym, sztucznym boisku i przeciwnik podwójnie zmotywowany, żeby nam utrudnić grę w piłkę. Mieliśmy mecz pod kontrolą, nawet w momencie, w którym sędzia podyktował rzut karny. Przy wyniku 1:1 zespół odpowiednio zareagował i po koronkowej akcji zdobyliśmy piękną bramkę. Może i powinniśmy zamknąć mecz w pierwszej połowie, ale bardziej od bramek cieszy fakt, jak wiele sytuacji wykreowaliśmy w tym spotkaniu.

Śląska Liga Młodziczek U-13

Wisła Skoczów – Rekord Bielsko-Biała 10:0 (5:0)

Rekord: Rogoz - Kosmaty, Krzak, Ogar, Sapeta, Siwek, Sopicka, Studencka, Szufłat oraz Jania, Woźniak

Pomeczowa opinia trenerki: - Katarzyna Moskała: - Niestety przegrywamy, ale wynik nie jest dla mnie ważny. Chcemy uczyć się nowych rzeczy w każdym, kolejnym spotkaniu. Przypomnę tylko, że to był pierwszy mecz w naszym wykonaniu w piłce dziewięcioosobowej. Skupiamy się na małych rzeczach, które staramy się realizować. Dziewczyny pokazały wszystko, na czym mi zależało, czyli zaangażowanie oraz walkę na sto procent! Dziękuję im za to i z wiarą patrzę w przyszłość.

Liga Juniorów Młodszych

GKS 1962 Jastrzębie – Rekord III Bielsko-Biała 0:5 (0:1)

gole: Pieniądz - 2, Grabczyński, Łach, Górkiewicz po 1

Rekord: Pałosz (Dominek) - Zajas (Czarkowski), Kraszewski, Grabczyński, Gąsiorek, Górkiewicz, Dybał (Kuś), Bul (Bączek), Frohlich (Makles), Pieniądz (Baron), Łach (Ptak)

Pomeczowa opinia trenera: - Bartosz Woźniak: - Po przeciętnej pierwszej połowie spowodowanej prawdopodobnie debiutem wielu zawodników w nowych barwach, pokazaliśmy na co nas stać po przerwie. Wróciła wówczas jakość, intensywność i determinacja w poczynaniach ofensywnych i defensywnych, czyli wszystko to, nad czym skupialiśmy się w sparingach, które miały miejsce przed startem rozgrywek.

Klasa Okręgowa „ZINA Bielsko-Biała – Tychy”, gr. 5

BKS Stal Bielsko-Biała – Rekord II Bielsko-Biała 0:1 (0:1)

gol: Hutyra

Rekord II: Kurowski – Olek, Krysik, Waliczek, Kamionka, Ligocki (Tutaj), Tarasz (Bujok), Kolano (Dudajek), Szczurek, Hutyra, Greń (Kościuch)

Pomeczowa opinia trenera – Dariusz Rucki: - Dobry, solidny mecz w naszym wykonaniu, a szybko strzelony gol ustawił to spotkanie. Kamil Hutyra wymanewrował trzech rywali i około 18-stu metrów uderzył lewa nogą przy dalszym słupku. Bramka nie zmieniła nastawienia gospodarzy, dalej bronili się w niskiej defensywie. Z tą formą obrony, przy nieźle zorganizowanym przeciwniku, radziliśmy sobie średnio. Niby byliśmy w posiadaniu, często zmienialiśmy centrum gry, ale nic wielkiego z tego nie wynikało. Mogliśmy się pokusić o okazalsze zwycięstwo, ale za często przeciągaliśmy moment finalizacji akcji, z dobrej okazji szukaliśmy my jeszcze lepszej. Na największy plus - organizacja obrony, doskok i agresywność w odbiorze, tym elementem wygraliśmy to spotkanie! Przeciwnik w zasadzie nam nie zagroził....

25.09.2024 / środa / godz. 13:00