II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych

Rekord Bielsko-Biała – Podbeskidzie Bielsko-Biała 4:0 (4:0)

gole: Pechciński, Tomiczek, Pater, Wójcik - po 1

Rekord: Mura - Olszewski, Walaszek (Kur), Stasica (Macura), Zmysło, Pechciński, Tomiczek, Kawulok (Kensy), Wójcik, Pater (Jakubiec), Kuś

Pomeczowa opinia trenera – Piotr Jaroszek: - Pełna dominacja przez całe spotkanie. Dwie pierwsze bramki wpadły po cudownych uderzeniach z dystansu, natomiast dwie kolejne po składnych akcjach. W drugiej połowie już nic nie chciało wpaść i mecz zakończył się wynikiem 4:0.

I Wojewódzka Liga Juniorów

Rekord Bielsko-Biała – Piast Gliwice 3:2 (1:1)

gole: Sz. Wróblewski - 2, Szczurek - 1

Rekord: Grabowski (Przybyła) - Liszka, Sz. Wróblewski, Sobierajewicz, Olek (Krzempek), Gawlak, Ligocki, Hutyra (Szczurek), Kościuch (Tatarczyk), Kasprzak (Greń), Sobótka (Bujok)

Pomeczowa opinia trenera – Szymon Niemczyk: - Pierwsza połowa nieśmiała w naszym wykonaniu, tak jakbyśmy trochę przestraszyli się głośno krzyczących zawodników Piasta. W drugiej połowie przypomnieliśmy sobie, że potrafimy o wiele lepiej grać w piłkę – przejęliśmy inicjatywę i zasłużenie wygraliśmy.

Liga Juniorów Młodszych

Rekord Bielsko-Biała – Stadion Śląski Chorzów 5:4 (2:2)

gole: Kosowski - 3, Zajas, Malinowski - po 1

Rekord: Adamecki - Biela, Drewniak (Malinowski), Gibiec, Kos (Wieczorek), Kosowski, Mojeszczyk, Szemiot, Szymanek (Waluś), Zajas (Macura), Żyrek (Pawlus)

Pomeczowa opinia trenera – Dariusz Rucki: - Słaby mecz w naszym wykonaniu. Źle się rozstawialiśmy, źle wykorzystywaliśmy wolne przestrzenie, za dużo woziliśmy się z piłką. Do tego katastrofa na tyłach i z meczu, którym powinien być przyjemny w odbiorze jesteśmy delikatnie "podtruci". "Nie sądźcie zwycięzców"... nie uznaję.

I Wojewódzka Liga Trampkarzy

Rekord Bielsko-Biała – GKS Tychy 3:4 (1:0)

gole: Pieniądz, Łach, Płonka - po 1

Rekord: Zborek – Burda, Figura, Gibas, Gołąbek, Górkiewicz, Kajstura, Kaźmierczak, Madeja, Pawlus, P. Łach oraz Józefowski, Krzempek, Pieniądz, Ptak, Płonka

Pomeczowa opinia trenera – Krzysztof Biłka: - Dobry mecz, z jednym „ale”. Na pozytywną ocenę składa się kilka aspektów: realizacja założeń, wspólne dążenie do wyznaczonych celów, zachowanie w fazie atakowania. „Ale” odnosi się do stałych fragmentów gry. Bramki straciliśmy po dwóch rzutach karnych i dwóch rożnych. Wynik nas nie satysfakcjonuje, ale zawodnicy wykonali dzisiaj kolejny krok w stronę „Anfield”.

IV Liga Okręgowa Młodzików Młodszych

Rekord Bielsko-Biała – KS Międzyrzecze 13:0 (3:0)

gole: Bartz, Fabjański po 2, Kasprzak, Nowak, Szymański, Zbytniewski, Zioło, N. Łach, Duźniak, Grabski, Gąsiorek po 1

Rekord: Waluś – Bartz, Fabjański, Kasprzak, Nowak, Szymański, Zbytniewski, Zioło, N. Łach oraz Duźniak, Grabski, Gąsiorek

Pomeczowa opinia trenera – Mariusz Gąsiorek: - Mecz z gatunku tych, w którym każdy chłopak chciał strzelić bramkę, bo przeciwnik na to pozwalał. Zagraliśmy bardzo ofensywnie, a każdy z zawodników miał okazję spróbować gry na różnych pozycjach, co pozwoliło na kreatywność w budowaniu ataku. Dzieci w tym wieku chcą grać głównie w ataku, ale muszą także uczyć się gry w obronie. To pozwoli im lepiej patrzeć na piłkę, szczególnie gdy przeciwnik będzie bardziej wymagający.