III Wojewódzka Liga Młodzików Młodszych

Trójka Czechowice-Dziedzice – Rekord Bielsko-Biała 3:1 (0:1)

gol: Stokłosa

Rekord: Bartz - Stokłosa, Grabski, Góral, Pogwizd, Nowak, Łach, Szymański,  Kasprzak, Gąsiorek, Gardas, Laskoś, Barcik

Pomeczowa opinia trenera – Mariusz Gąsiorek: - Patrząc na obraz całego spotkania – wynik jest nieadekwatny do gry, którą zaprezentowali chłopcy. Kto oglądał mecz, ten wie. Remis byłby bardziej sprawiedliwy. Brakło skuteczności pod bramką przeciwnika, a pod własną – koncentracji, dlatego schodzimy z tego meczu "na tarczy". Za tydzień kolejna lekcja i mam nadzieję, że za dobrą grą pójdą także wykorzystane sytuacje, które stwarzamy.

II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych

Stadion Śląski Chorzów – Rekord II Bielsko-Biała 1:3 (0:1)

gole: Tomiczek, Kensy, K. Macura

Rekord II: Wywioł – Piechciński, Matloch, Matykiewicz, I. Macura (Chudy), Stasica (Pawlus), Zątek (Kensy), Gibiec (Kodura), Tomiczek (Szymala), Kosowski (Kur), Młocek (K. Macura)

Pomeczowa opinia trenera – Piotr Jaroszek: - Bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu, w dodatku z bardzo dobrym przeciwnikiem. Konsekwencja, cierpliwość i dyscyplina były dziś kluczem do zwycięstwa. Wielkie brawa!

Liga Juniorów Młodszych

GKS 1962 Jastrzębie-Zdrój – Rekord III Bielsko-Biała 2:6 (1:5)

gole: Pawlus - 2, Pieniądz, Madeja, Biela, Zajas - po 1

Rekord: Mijas (Adamecki) – Biela, Drewniak (Wieczorek), Karpeta, Kos (Szemiot), Madeja, Pawlus (Dudys), Pieniądz (Zakaszewski), Szymanek (Grabski), Zajas, Żyrek (Tekieli)

Pomeczowa opinia trenera – Dariusz Rucki: - Przyjemna niedziela w Jastrzębiu-Zdroju, w piątej minucie prowadziliśmy już 3:0. To nas trochę uspokoiło, co doprowadziło do tego, że zdjęliśmy "nogę z gazu", a niepotrzebnie! Tradycyjnie mogę się czepiać do zbyt dużej ilości niewymuszonych błędów, czy straconych dwóch bramek, ale nie będę psuł sobie niedzieli. To był udany mecz w naszym wykonaniu.

I Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych

Rekord Bielsko-Biała – Champions Rybnik 1:1 (1:1)

gol: Olma

Rekord: Zborek – Józefowski, T. Kliś, F. Kliś, Kur, Kwaśniak, Kędelski, Sadlik, Wiertelorz, Wykręt, Żyrek oraz  Drużbacki, Kaźmierczak, Olma, Walczak

Pomeczowa opinia trenera – Daniel Gala: - Od początku meczu staraliśmy się narzucić swój styl gry i zdominować przeciwnika. Prowadziliśmy grę, byliśmy w posiadaniu piłki przez większą część meczu. Zabrakło jedynie przysłowiowej kropki nad "i" w postaci kolejnych bramek. Może i remis nie do końca nas satysfakcjonuje, ale działania, które podjęliśmy, żeby odnieść zwycięstwo sprawiają, że możemy czuć się wygrani.

II Wojewódzka Liga Młodzików

Rapid Wodzisław Śląski – Rekord Bielsko-Biała 6:1 (1:1)

gol: samobójcza

Rekord: Ślęzak – Budzich, Górkiewicz, Iskierka, Supłat, Lis, Biegun, Stwora, Stokłosa oraz Dokudowiec, Dobija, Czerwik, Gębala, Góral, Grzegorz, Wizner, Szpuła

Pomeczowa opinia trenera – Marcin Kasperek: - Pierwsza połowa w naszym wykonaniu była przeciętna. Dobrze zareagowaliśmy na stratę bramki i konsekwentnie dążyliśmy do wyrównania, które ostatecznie udało nam się uzyskać. Druga połowa niestety nie zasługuje na żaden komentarz. To była najtragiczniejsza połowa w życiu chłopaków, jak również i w moim. Refleksje na ten temat przyjdą z czasem. Teraz czeka nas ciężka praca, przede wszystkim w obszarze mentalnym.