I Wojewódzka Liga Juniorów

GieKSa Katowice – Rekord Bielsko-Biała 2:3 (0:1)

gole: Kasprzak - 2, Greń - 1

Rekord: Grabowski - Liszka, Krysik, Sobierajewicz, Dudajek (Greń), Szotek, Brzazgacz (Wojaczek), Kasprzak, Szczurek (Tutaj), Bujok (Sobótka), Ligocki

Pomeczowa opinia trenera - Bartosz Woźniak: - Mecz o bardzo dużej intensywności, zakończony naszym zwycięstwem. Pokazaliśmy niesamowity charakter, w szczególności od wyniku 2:1, gdy przegrywaliśmy po dwóch stałych fragmentach gry. Doprowadziliśmy do wyniku 2:3, po składnie wypracowanych akcjach. Dzisiaj cała drużyna zasługuje na pochwałę.

I Wojewódzka Liga Trampkarzy

Górnik Zabrze – Rekord Bielsko-Biała 4:1 (3:0)

gol: Tekieli

Rekord: Białka - Gibas, Pieniądz, Górkiewicz, Gąsiorek, Kajstura, Kaźmierczak, Krzempek, Pawlus, Tekieli, Sekuła oraz Figura, Florek, Korczak, Stwora

Pomeczowa opinia trenera - Krzysztof Biłka: - Bardzo długo wchodziliśmy w mecz... przez całą pierwszą połowę. Jedyny pozytyw, który ona przyniosła, to wnioski, które drużyna bardzo szybko wyciągnęła. Przed przerwą mieliśmy problemy z budowaniem ataków, z agresywnym usposobieniem rywala. Jestem zbudowany postawą zespołu po zmianie stron i reakcją na sposób gry przeciwnika, pomimo niekorzystnego wyniku.

I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych

Piast Gliwice – Rekord Bielsko-Biała 1:2 (0:0)

gole: Kuś, Pater

Rekord: Mura - Bogunia, Kawulok, Kuś (Macura), Mojeszczyk (Torchalski), Olszewski, Pechciński (Pater), Szemiot, Tomiczek (Gibiec), Walaszek, Waluś

Pomeczowa opinia trenera - Piotr Kuś: - Graliśmy na świetnie przygotowanym boisku - ukłon w stronę gospodarzy z Gliwic - i wygraliśmy zasłużenie. Pierwsza bramka Patera do złudzenia przypominała kapitalny "wolej" Caputy z meczu naszych seniorów. Wszyscy cieszymy się ze zwycięstwa i czekamy na świetne wieści z futsalowego parkietu przy Startowej.

IV Liga Okręgowa Młodzików

Ligota Centrum – Rekord Bielsko-Biała 0:27 (0:14)

gole: Starzyk - 8, Macura - 6, Pawlik, Brandys - po 4, Kurzyniec -2, Grzesik, Hankus, Szatanik - po 1

Rekord: Święch (Szlagor) - Fafiński, Żmuda, Grzesik, Szatanik, Brandys, Macura, Pawlik, Starzyk oraz Komędera, Kurzyniec, Hankus

Pomeczowa opinia trenera - Michał Trojak: - Spotkanie z dzisiejszym przeciwnikiem było pierwszym meczem naszej drużyny w starszej kategorii wiekowej. Od początku spotkania nasza drużyna przejęła inicjatywę i tylko kwestią czasu było zdobycie pierwszej bramki, co nastąpiło bardzo szybko i rozwiązało "worek" z bramkami. Mimo słabszego przeciwnika, który zamknął się na własnej połowie, nasi zawodnicy dobrze realizowali działania w ofensywie. Wyznaczone cele defensywne nie były do końca realizowane, ponieważ przeciwnik nie gościł na naszej połowie. W związku z tym realizowaliśmy działania defensywne na połowie przeciwnika. Należy pochwalić zawodników za wizję budowania akcji ofensywnych, co przełożyło się na dużą ilość sytuacji do zdobycia bramek. Liczę, że w każdym spotkaniu wykazywać będziemy się tak efektywną grą, co da nam jeszcze więcej radości z gry i motywacji do jeszcze cięższej pracy podczas zajęć treningowych.

II Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych

(11:30) WSP Wodzisław Śląski – Rekord II Bielsko-Biała 2:4 (2:0)

gol: Mikłusiak - 3, Czerwik - 1

Rekord: Paciorek - Kobędza, Śliwa, Mikłusiak, Bigos, Dobija, Matuszny, Drużbacki, Czerwik, Walczak, Olma oraz F. Kliś, T. Kliś, Iskierka, Lis, Wykręt

Pomeczowa opinia trenera - Tomasz Skowroński: - Mecz pełen zwrotów akcji. Słowa uznania za cały mecz dla drużyny przeciwnej, która zasłużenie prowadziła po pierwszej połowie. Konsekwencja, determinacja, zimna krew w polu karnym przeciwnika oraz charakter pozwoliły nam podnieść się z wyniku 0:2 i wygrać mecz 4:2. Nieczęsto zdarza się, żeby hat-trick'a ustrzelił środkowy obrońca. Brawo Domino! PS. Ogromne gratulacje dla futsalowych Mistrzów Polski oraz seniorskich drużyn Pań i Panów. Godzina 12:00 wybiła dzisiaj dla wszystkich jednakowo za trzy punkty.