II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych

Rekord Bielsko-Biała – GKS Jastrzębie-Zdrój 3:2 (3:0)

gole: Tomiczek, Kosowski, Pechciński po 1

Rekord II: Wywioł – Pechciński, Matykiewicz, Łowiec (Kur), Hubczak (Szymala), Wieczorek (K. Macura), Zątek (Dudys), Tomiczek, Wójcik (Chudy), Kosowski (Malinowski), Grabski (Drewniak)

Pomeczowa opinia trenera - Piotr Jaroszek: - Dobry mecz w naszym wykonaniu. Prowadząc do przerwy 3:0 i mając kolejne bardzo dobre okazje do zdobycia bramek. nagle na moment tracimy kontrolę, goście zdobywają dwie bramki i końcówka staje się nerwowa. Niemniej jednak, był to kolejny, dobry występ drużyny.

II Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych

AP Team Gliwice – Rekord II Bielsko-Biała 2:3 (1:1)

gole: Kobędza, Iskierka, Wiertelorz po 1

Rekord II: Paciorek – Kędelski, Kachel, Kwaśniak, Śliwa, Wykręt, Kobędza, Sadlik, Matuszny, Wiertelorz, Olma oraz Polak, Iskierka

Pomeczowa opinia trenera - Tomasz Skowroński: - To był bardzo bogaty w sytuacje bramkowe mecz. Malutkie boisko bardzo sprzyjało dużej ilości sytuacji. W pierwszej połowie atut boiska dobrze wykorzystali gospodarze, a w drugiej bardzo umiejętnie przejęliśmy inicjatywę. Potwierdzeniem wszechstronności ataków jest bramka "największego" na boisku Iskry... z główki! Z innej beczki - nie kieruj się zbyt często słów uznania do głównego sędziego, ale dzisiaj kultura meczu i jego przebieg był na najwyższym poziomie, dzięki głównemu arbitrowi. Dobry mecz pod każdym względem!

ZINA Klasa okręgowa, gr. 5 „Tychy – Bielsko”, gr. mistrzowska

Rekord II Bielsko-Biała – LKS Studzienice 8:0 (1:0)

gole: Kasprzak - 4, N. Wróblewski - 2, Nocoń, Woźniak po 1

Rekord: Żerdka - Kamionka, Sobierajewicz, Krysik, Dudajek, Liszka, Nocoń, Kasprzak, N. Wróblewski, Niemczyk, Woźniak (Twarkowski)

Pomeczowa opinia trenera - Szymon Niemczyk:Myślę, że wykorzystaliśmy dziś większość naszych atutów oraz niedoskonałości przeciwnika. Cieszy mnie (nareszcie!) wysoka skuteczność oraz szczelna gra w defensywie. Brawa dla Drużyny!

IV Liga Kobiet

Rekord II Bielsko-Biała – LKS Goczałkowice-Zdrój 3:0 (1:0)

gole: Zdan 2, Waliczek 1

Rekord: Majewska - Bysko, Cinal, Kielesz, Kłębek, Pieczka, Sałamun, Waliczek, Wiesner (Szendera), Zdan, Żmudka (Gabzdyl, Kościuch)

Pomeczowa opinia trenera - Michał Majnusz: - Bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu, od pierwszej do ostatniej minuty. Na pochwałę zasługuje dzisiaj linia defensywna, bo zagraliśmy kolejny mecz bez straconej bramki, co bardzo cieszy. Nie mam się do czego przyczepić, więc musiało być naprawdę dobrze. Gratulacje dziewczyny!

I Wojewódzka Liga Juniorów

Rekord Bielsko-Biała – Górnik Zabrze 1:0 (0:0)

gol: Szotek

Rekord: Przybyła - Kościuch, Sobótka, Olek, Mucha, Tatarczyk, Tutaj, Szotek, Hutyra, Bujok, Wojaczek

Pomeczowa opinia trenera - Bartosz Woźniak: - Szczęśliwe zwycięstwo. Sytuacji bramkowych z naszej strony można policzyć na palcach jednej ręki. Momentami Górnik Zabrze nas zdominował, ale w każdej z sytuacji podbramkowych wychodziliśmy obronną ręką. Dziś bramka Rekordu była "zaczarowana". Drużyna zostawiła na boisku bardzo dużo zdrowia - brawa dla nich.

I Wojewódzka Liga Trampkarzy

Rekord Bielsko-Biała – GKS Tychy 0:1 (0:0)

Rekord: Zborek - Tekieli, Pieniądz, Gąsiorek, Figura, Łach, Ptak, Górkiewicz, Gołąbek, Kajstura, Krzempek oraz Białka, Gąsiorek, Kaźmierczak, Poniński, Kaspera, Florek, Gałka

Pomeczowa opinia trenera - Krzysztof Biłka: - W kontekście 80-ciu minut rywalizacji gol stracony w doliczonym czasie gry, dodatkowo w takich okolicznościach może zaboleć. Pierwsza połowa? Zupełnie nie w naszym stylu. Po przerwie graliśmy na własnych warunkach. Zespół dobrze zareagował po zmianie stron m.in. na zmianę organizacji strukturalnej.