II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych

Rekord Bielsko-Biała – GieKSa Katowice 1:2 (1:1)

gol: Wieczorek

Rekord II: Pałosz - Biela, Macura, Karpeta, Jakubiec, Malinowski (Dudys), Hubczak (Pikiel), Chudy (Zakaszewski), Drewniak, Wieczorek, Kuźma (Płonka)

Pomeczowa opinia trenera: - Piotr Jaroszek: - Punkty stracone na własne życzenie. Stworzyliśmy mnóstwo sytuacji bramkowych, nie potrafiliśmy ich jednak wykorzystać. Szkoda, bo na pewno nie zasłużyliśmy na porażkę.

I Wojewódzka Liga Juniorów Starszych

Stadion Śląski Chorzów – Rekord Bielsko-Biała 3:0 (1:0)

Rekord: Sroka - Bujok, Dudajek (Kur), Kawulok, Krysik, Pechciński (Kościuch), Pater, Tarasz (Macura), Tomiczek (Wywioł), Tutaj, Wójcik

Pomeczowa opinia trenera: - Piotr Kuś: - Zasłużone zwycięstwo drużyny z Chorzowa. Ważne, żeby nie przyzwyczajać się do przegrywania.

Klasa Okręgowa „ZINA Bielsko-Biała – Tychy”, gr. 5

Piast Bieruń Nowy – Rekord II Bielsko-Biała 1:2 (0:0)

gole: Wojaczek, Olek

Rekord II: Kurowski – Wojaczek, Olek, Waliczek, Kamionka (Sobótka), Ligocki, Szczurek, Waluś, Mucha, Hutyra (Greń), Kasprzak

Relacja

Sobota 21.08.2021 r.

II Wojewódzka Liga Trampkarzy

Lukam 2010 Skoczów – Rekord Bielsko-Biała 2:4 (0:1)

gole: F. Kliś, Kur, Wiertelorz, Oszek po 1

Rekord: Paciorek (Wolny) - Bigos, T. Kliś, F. Kliś, Wiertelorz, Kur, Wykręt, Drużbacki, Sadlik, Józefowski, Oszek oraz Kędelski, Polak, Śmietana

Pomeczowa opinia trenera: - Tomasz Skowroński - Udanie zainaugurowaliśmy nowy sezon. Mecz jako całokształt uważam za bardzo pozytywny. W pierwszej połowie zespół prezentował bardzo poukładany i zdyscyplinowany taktycznie futbol. Wszczynaliśmy spore podmuchy wiatru bocznymi sektorami i środkiem boiska, lecz w pobliżu pola karnego wiatr ustawał. Dobrze, że sprawę w swoje ręce wziął "Michael Jordan" ze swoim przyjacielem, środkowym obrońcą. W drugiej połowie obserwowaliśmy "Rekordowe" fajerwerki, przeplatane niestety sporadycznymi drzemkami. Dwie drzemki kosztowały nas dwie bramki. Podsumowując - jestem zadowolony z meczu oraz z reakcji chłopaków na stracone gole na 2:1 i 3:2. Drzemka się przytrafiła, ale reakcja na błąd była właściwa. Brawo ekipa!

I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych

Zagłębie Sosnowiec – Rekord Bielsko-Biała 1:2 (1:1)

gole: Kosowski, Mojeszczyk po 1

Rekord: Mijas – Tekieli (Biela), Walaszek, Olszewski, Zajas, P. Pawlus (Żyrek), Madeja (Kos), Gibiec, Mojeszczyk (Macura), Kosowski (Drewniak), Młocek (K. Pawlus)

Pomeczowa opinia trenera: - Szymon Niemczyk - Całkiem niezły wynik, jak na to, że graliśmy o jednego mniej cały mecz (nie, nie dostaliśmy czerwonej kartki). Brawo drużyna!

25.09.2024 / środa / godz. 13:00