Sobota - 20.03.2021 r.

I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych

Rekord Bielsko-Biała – Górnik Zabrze 0:2 (0:2)

Rekord: Mura - Bogunia, Gibiec (Szymanek), Kawulok, Mojeszczyk, Olszewski, Pechciński, Pater, Tomiczek (Kosowski), Waluś, Wójcik (Krzempek)

Pomeczowa opinia trenera - Piotr Kuś: - Po zaciętym meczu przegraliśmy 0:2, zdecydował krótki przestój między trzydziestą, a czterdziestą piątą minutą. Tradycyjna formułka wygłaszana przez wszystkich szkoleniowców - „brak skuteczności"!

Liga Juniorów Młodszych

Rekord Bielsko-Biała – Skra Częstochowa 1:1 (1:0)

gol: Szymanek

Rekord: Zborek (Mijas)- Zajas (Macura), Biela, Żyrek (Dudys), Tekieli (Płonka), Kos, Madeja (Szemiot), K. Pawlus (Pieniądz), P. Pawlus, Szymanek (Grabski), Kosowski

Pomeczowa opinia trenera - Dariusz Rucki: - Chaos, pod tym hasłem upłynęła pierwsza połowa, trochę dostosowaliśmy się do tego co prezentował przeciwnik, byliśmy zbyt "elektryczni". Na 30 minut drugiej połowy "wyciągnęliśmy wtyczki z prądu", zagraliśmy luźniej, swobodniej, upłynniliśmy grę i od razu zaczęliśmy stwarzać sytuację bramkowe, masę sytuacji! Kłopot w tym, że aż raziliśmy nieskutecznością. Jak to często bywa w takich meczach, zamiast zamknąć mecz, tracimy bramkę z.... chaosu. Później ciężko nam było wrócić do meczu.