I Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych

BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała – Rekord Bielsko-Biała 1:6 (0:3)

gole: Walczak - 2, Kaźmierczak, Bigos, Józefowski, Sadlik - 1

Rekord: Zborek - Józefowski, Kaźmierczak, F. Kliś., T. Kliś, Kur, Kwaśniak, Sadlik, Walczak, Wiertelorz, Wykręt oraz Bigos, Kachel, Kobędza

Pomeczowa opinia trenera – Daniel Gala: - Derby zawsze „elektryzują”, są pełne emocji i dramaturgii. Dzisiaj było całkowicie inaczej. Na boisku mogliśmy zaobserwować festiwal pięknej gry w wykonaniu zespołu w biało-zielonych barwach. Jestem dumny z zawodników i ich podejścia do swoich obowiązków, co przekładało się na naszą postawę na boisku. Chłopcy słuchają, wyciągają wnioski i rozwijają się zarówno indywidualnie, jak i jako drużyna.

I Wojewódzka Liga Trampkarzy

Zagłębie Sosnowiec – Rekord Bielsko-Biała 2:0 (2:0)

Rekord: Białka - Burda, Figura, Gibas, Gołąbek, Gąsiorek, Pawlus, Pieniądz, Sekuła, Tekieli, Łach oraz Kajstura, Kaspera, Krzempek, Madeja, Ptak, Płonka

Pomeczowa opinia trenera – Krzysztof Biłka: - Mecz z gatunku „bezbramkowy remis”. Bramki straciliśmy w pierwszej fazie meczu, po dwóch stałych fragmentach gry. Proste środki są bezpieczne i… proste, natomiast moim zdaniem nie stanowią optymalnego rozwiązania w sporcie młodzieżowym. W tym obszarze nie ma dróg na skróty.

II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych

GKS 1962 Jastrzębie – Rekord II Bielsko-Biała 3:5 (1:1)

gole: Kosowski - 3, Macura - 2

Rekord II: Wywioł (Adamecki) - Kur, Matykiewicz, Zmysło, Kensy (Zątek), Tomiczek, Drewniak (Pawlus), Macura (Malinowski), Kosowski (Stasica), Szymala (Pikiel), Młocek (Wieczorek)

Pomeczowa opinia trenera – Piotr Jaroszek: - Przeciwnik przewyższał nas warunkami fizycznymi, ale to my mieliśmy więcej atutów piłkarskich. Podrażniły nas bramki na 1:1 i na 1:2 zaraz po przerwie. Drużyna pokazała jednak charakter i zasłużenie wygraliśmy.

I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych

TS Podbeskidzie Bielsko-Biała – Rekord Bielsko-Biała 2:1 (2:1)

gol: Mucha

Rekord: Mura – Bogunia (Walaszek), Kawulok (Gibiec), Krzempek (Pechciński), Kuś, Matloch, Mojeszczyk, Mucha, Pater, Szemiot, Wójcik

Pomeczowa opinia trenera – Piotr Kuś: - Rano miałem 59 lat, teraz czuję się jak ktoś, kto od jutra odchodzi na emeryturę. Taki jest już los trenera, po przegranych derbach... Od poniedziałku znowu zostanę maksymalistą, zawodnicy – głowa do góry.

II Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych

Champions Rybnik – Rekord II Bielsko-Biała 3:1 (1:1)

gol: Kaźmierczak

Rekord II: Zborek (Paciorek) - Kobędza, Kachel, Mikłusiak, Bednarz, Dobija, Śliwa, Ciepielowski, Matuszny, Bigos, Olma oraz Kaźmierczak, Wiertelorz

Pomeczowa opinia trenera – Tomasz Skowroński: - W ofensywie zabrakło nam dzisiaj niestety argumentów. W defensywie natomiast broniliśmy się skrupulatnie i szczelnie, poza trzema feralnymi minutami w drugie połowie, podczas których straciliśmy dwie bramki.

Klasa okręgowa „Tychy-Bielsko” gr. 5, podgrupa I

LKS Wisła Wielka – Rekord II Bielsko-Biała 1:4 (0:3)

gole: Kościuch - 2, Janowski (sam.), Jaroszek - po 1

Rekord II: Grabowski - Tatarczyk, Madzia, Jaroszek, Sobótka, Twarkowski (Niemczyk), Gawlak, Szotek, Nocoń (Woźniak), Szczurek (Brzazgacz), Kościuch (Olek)

Pomeczowa opinia trenera – Szymon Niemczyk: - Mecz ustawiliśmy szybko w pierwszej połowie. Druga część powinna być spokojna i w pełni kontrolowana. Niestety, tak nie było. Mam żal do sędziego za czerwoną kartkę dla Gabriela Szotka – w całym meczu dwa razy faulował i za oba przewinienia obejrzał po żółtej kartce. Nie były to, ani faule taktyczne, ani złośliwe. Przez to, przez 30 minut graliśmy w osłabieniu. Mogliśmy jednak zagrać w tym czasie o wiele dojrzalej, a wkradła się zupełnie niepotrzebna nerwowość. Mimo wszystko passa podtrzymana, gratulacje dla drużyny za kolejne zwycięstwo.