II Wojewódzka Liga Trampkarzy C1

Polonia Łaziska Górne – Rekord II Bielsko-Biała 0:3 (0:1)

gole: Kobędza - 2, Wiertelorz - 1

Rekord: Wolny - Kwaśniak, Pala, Bednarz, Nowak, Dobija, Wiertelorz, Drużbacki, Kwaśny, Walczak, Hankus oraz Kobędza, Śliwa

Pomeczowa opinia trenera: Tomasz Skowroński: - Piłka nożna to niesamowity sport. W pierwszej połowie był taki "żur", że nie dało się na to patrzeć. Przy tak beznadziejnej dyspozycji obu zespołów "Sąsiad" strzela bramkę - stadiony świata na 1:0. To był jeden, jedyny i przepiękny promyk słońca przez 40 minut. Psychologia w przerwie meczu i druga połowa, która była... znakomita! Ręce składały się do oklasków przy każdej, kolejnej kreowanej akcji, czy interwencji bramkarza lub obrońców. Powtórzę się - piłka nożna to niesamowity sport... PS. Psychologia była też po meczu, ale co w szatni, to w szatni.

II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych B1

Rekord Bielsko-Biała – Pogoń Imielin 1:4 (1:2)

gol: Kuźma

Rekord: Adamecki (Gut) - Grabski, Łowiec, Gąsiorek, Płonka, Hubczak (Chudy), Malinowski (Makles), Wątor (Gałka), Wieczorek (Zakaszewski), Kosowski (Dudys), Kuźma

Pomeczowa opinia trenera - Piotr Jaroszek: - Przegraliśmy z bardzo dobrym przeciwnikiem. Byliśmy dziś wolniejsi, mało dynamiczni, a przeciwnik wykorzystał nasze błędy. Bardzo dobra lekcja na przyszłość.

I Wojewódzka Liga Młodzików D2

Rekord Bielsko-Biała – Odra Centrum Wodzisław Śląski 3:0 (0:0)

gol: Zbytniewski, Stokłosa, Barcik po 1

Rekord: Rodak - Fabjański, Grabski, Góral, Gąsiorek, Magdański, Pogwizd, Łach oraz Barcik, Stokłosa, Szkorupa, Zbytniewski

Pomeczowa opinia trenera - Mariusz Gąsiorek: - Wynik meczu nie oddaje jego przebiegu. Do 48. minuty spotkanie było wyrównane i można powiedzieć, że remis byłby sprawiedliwy. Na szczęście umiejętności naszych zawodników pozwoliły wykorzystać to, co stworzyliśmy w końcówce meczu i pozostaje tylko cieszyć się z wygranej. Gratuluję! MVP dzisiejszego meczu - Witek Zbytniewski.