II Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych

GKS 1962 Jastrzębie – Rekord II Bielsko-Biała 2:3 (1:0)

gole: Kur - 2, Walczak - 1

Rekord II: Paciorek - T. Kliś, F. Kliś, Kachel, Śliwa, Kur, Kobędza, Matuszny, Czerwik, Walczak, Olma oraz Mikłusiak, Bigos

Pomeczowa opinia trenera - Tomasz Skowroński: - Wszechstronność w kreowaniu gry i finalizacji pozwoliła nam na wywalczenie zwycięstwa na boisku lidera. Owo zwycięstwo było okupione ogromną ilością „prądu”. Ale warto było! Mecz, w którym pod jedną i drugą bramką działo się cały czas. Wykorzystane sytuacje były dzisiaj jednak na naszą korzyść i Kur "zapiał" dwa razy (z prawej i lewej strony). Słowo dumny nabiera dzisiaj wyjątkowego smaku po heroicznej walce do ostatniego gwizdka.

Środa – 19.05.2021 r.

Liga Juniorów Młodszych

Rekord III Bielsko-Biała – ROW 1964 Rybnik 5:2 (2:0)

gole: Olszewski - 2, Pieniądz, Kosowski, Młocek - po 1

Rekord III: Mijas (Adamecki) – Kos (Szemiot), Macura, Madeja, Olszewski (Młocek), P. Pawlus (K. Pawlus), Pieniądz (Drewniak), Tekieli, Zajas, Śliwka (Kosowski), Żyrek (Zakaszewski)

Pomeczowa opinia trenera – Dariusz Rucki : - Dobry mecz w naszym wykonaniu. Tylko przez moment straciliśmy kontrolę na boisku, przez chaos, który preferował przeciwnik. Mieliśmy przez to trochę problemów z odpowiednim rytmem. No i tradycyjnie była okazja coś postrzelać ale... Zwycięstwo dedykujemy Olafowi Szymankowi, który w meczu z Gwarkiem doznał poważnej kontuzji kolana. Olaf trzymaj się!!!

I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych

Rekord Bielsko-Biała – Gwarek Zabrze 5:0 (4:0)

gole: Kawulok, Mucha, Wójcik, Szemiot, Mojeszczyk po 1

Rekod: Mura – Kawulok (Kosowski), Kuś (Bogunia), Matloch, Sz. Mucha, Piechciński (Mojeszczyk), Pater, Szemiot (Gibiec), Walaszek, Waluś (Zątek), Wójcik (Tomiczek)

Pomeczowa opinia trenera – Piotr Kuś: - Zasłużone zwycięstwo 5:0. Pierwsza połowa - "ręce same składały się do oklasków". Druga połowa - interwencje Pawła Mury pozwoliły pierwszy raz na to, że zagraliśmy na zero z tyłu. PS. Adam, gdyby można było, zamieniłbym te trzy punkty na Twoje zdrowie.

I Wojewódzka Liga Trampkarzy

Odra Centrum Wodzisław Śląski – Rekord Bielsko-Biała 3:1 (1:0)

gol: Gołąbek

Rekord: Białka – Figura, Gibas, Gołąbek, Górkiewicz, Gąsiorek, Kajstura, Krzempek, Ptak, Sekuła, Łach oraz Blaut, Florek, Gałka, Kaspera, Korczak, Kuźma, Płonka

Pomeczowa opinia trenera – Krzysztof Biłka: - Kolejny sprawdzian ligowy za nami. Z kilku przyczyn od nas zależnych i niezależnych zaprezentowaliśmy się słabiej niż w ostatnich meczach, co nie oznacza, że źle. Zmierzyliśmy się dzisiaj z sytuacją dla nas zupełnie nową - po czerwonej kartce graliśmy długo w osłabieniu. Ambitnie zespół dążył do wyrównania i... straciliśmy gola na 1:3, grając przez moment w dziewięciu (ze względów pozasportowych). PS. Gratulacje dla zespołu za kolejnego w tej rundzie "strike'a".

II Wojewódzka Liga Młodzików

Rekord Bielsko-Biała – Orzeł Moszczenica 2:0 (2:0)

gole: Wizner, Stwora po 1

Rekord: Szpuła - Lis, Biegun, Górkiewicz, Żyrek, Dobija, Dokudowiec, Iskierka, Stwora oraz Suplat, Grzegorz, Góral, Gębala, Wizner, Budzich, Stokłosa

Pomeczowa opinia trenera - Tomasz Skowroński: - Po takim występie mógłbym zespół tylko chwalić, ale nie będę w tym nazbyt przesadny, bo przesłodzonego też nie da się wypić (śmiech!). A tak na poważnie, to dzisiaj funkcjonowało wszystko koncertowo. Wynik jest tylko wypadkową bardzo dobrej gry. Na słowa uznania zasługuje również postawa bramkarzy obu zespołów. Nasz bronił bezbłędnie swojej świątyni, a rywale robili, co mogli, żeby zatrzymać nasze rozpędzone "Pendolino". Skapitulowali tylko dwa razy.

Wtorek – 18.05.2021 r.

I Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych

Rekord Bielsko-Biała – GieKSa Katowice 0:2 (0:1)

Rekord: Zborek – Józefowski, Kaźmierczak, F. Kliś, T. Kliś, Kur, Kwaśniak, Kędelski, Sadlik, Walczak, Wiertelorz oraz Bigos, Czerwik, Olma, Wykręt

Pomeczowa opinia trenera – Daniel Gala: - Zagraliśmy dwie odmienne połowy. Pierwsza ze wskazaniem na GieKSę, druga dla Rekordu. Mimo, że zagraliśmy dobry mecz, wynik tego nie odzwierciedla. To dopiero pierwsza porażka w tym sezonie, prędzej, czy później musiał przytrafić się słabszy moment. Jeżeli w kolejnych meczach będziemy tak solidnym zespołem, jak w drugiej połowie, jestem spokojny i wiem, że szybko wrócimy do swojego dobrego grania.