Rekord Bielsko-Biała – Górnik Zabrze – mecz odwołany

Liga Juniorów Młodszych

ROW 1964 Rybnik – Rekord Bielsko-Biała 1:3 (0:3)

gol: Piekar, Kosowski, Drewniak

Rekord: Mijas – Biela, Drewniak (Zakaszewski), Karpeta, Kos (Zborek), Kosowski (Malinowski), Piekar (Chudy), Szymanek (Hubczak), Zajas, Śliwka (Łowiec), Żyrek

Pomeczowa opinia trenera – Piotr Jaroszek: - Do 12. minuty pełna dominacja i wynik 0:3. W 15. minucie nasz bramkarz dostaje czerwoną kartkę i mecz się wyrównał. Druga połowa słabsza, czego efektem jest stracona bramka w końcówce meczu.

II Wojewódzka Liga Młodzików

GKS 1962 Jastrzębie-Zdrój – Rekord Bielsko-Biała 2:2 (2:1)

gole: Stwora - 2

Rekord:  Ślęzak – Górkiewicz, Dobija, Lis, Walczak, Iskierka, Dokudowiec, Czerwik, Stwora, Bartosz  oraz Szpuła, Żyrek, Gębala, Góral, Budzich, Grzegorz

Pomeczowa opinia trenera – Marcin Kasperek: - Jesteśmy zadowoleni z wszystkiego, poza wynikiem. Dwa razy musieliśmy gonić rezultat, co nam się udawało. Sędziowanie też nie pomagało, ale nie ma co szukać usprawiedliwień. W kolejnej połowie byliśmy drużyną zdecydowanie lepiej grającą, co jest dla nas najważniejsze.

III Wojewódzka Liga Młodzików Młodszych gr. 5

Rekord Bielsko-Biała – GLKS Wilkowice 15:1 (11:0)

gole: Mrózek - 6, Brandys, Pawlik - po 3, Żmuda, Grzesik, Komędera - po 1

Rekord: Szlagor - Komędera, Żmuda, Faliński, Grzesik, Brandys, Pawlik, Mrózek, Hankus oraz Święch, Piechota, Szatanik, Kurzyniec

Pomeczowa opinia trenera – Michał Trojak: - Od początku spotkania nasza drużyna przejęła inicjatywę w spotkaniu z GLKS-em Wilkowice. Cierpliwie budowaliśmy akcje ofensywne, natomiast w obronie ustawiliśmy się w obronie wysokiej, aby maksymalnie ograniczyć przestrzeń przeciwnikowi. Tak też było, przeciwnik miał ogromne problemy z wyjściem z własnej połowy. Praktycznie całe spotkanie toczyło się na połowie przeciwnika, ale kilkukrotnie drużyna z Wilkowic odgryzała się grą z kontrataku. Po jednej akcji wywalczyli rzut rożny, który zakończył się golem, poprzez zgubienie krycia. Nie udało nam się zagrać na zero z tyłu, ale przede wszystkim cieszy to, że zawodnicy coraz częściej grają zespołowo i coraz lepiej wykonują działania w różnych momentach gry.

IV Liga kobiet „grupa śląska, 2”

Rekord II Bielsko-Biała – Mitech Żywiec 2:5 (0:3)

gole: Galus - 2

Rekord: Berdys – Bysko, Cinal, Galus, Kościuch, Kłębek, Liścioch, Palichleb, Pieczka, Wiesner, Żydek

Pomeczowa opinia trenera – Michał Majnusz: - W każdym meczu się czegoś uczymy, dzisiaj to ja nauczyłem się od dziewczyn. Obojętne z kim gramy i jakim składem dysponujemy, nie zmieniać tożsamości i filozofii drużyny. Dziewczyny chciałbym przeprosić, ale i podziękować, bo zyskaliśmy dzisiaj coś cenniejszego od umiejętności, czy wyniku. Jestem bardzo zbudowany reakcją, zachowaniem i tym co zobaczyłem w dzisiejszym meczu. Po prostu dziękuję.

I Wojewódzka Liga Trampkarzy

Raków Częstochowa – Rekord Bielsko-Biała 3:1 (3:1)

gol: Pawlus

Rekord: Białka – Figura, Gibas, Gołąbek, Kajstura, Kaspera, Kaźmierczak, Kosmaty, Pawlus, Tekieli, Łach oraz Blaut, Gałka, Górkiewicz, Kuźma, Ptak, Płonka

Pomeczowa opinia trenera – Krzysztof Biłka: - Straciliśmy trzy bramki po stałych fragmentach, przy każdej przytrafił nam się indywidualny błąd. Trzecia to tzw. gol do szatni. Po bramce na 1:1 powinniśmy pójść za ciosem. Słowa uznania za reakcję zespołu po przerwie. 99 procent czasu spędziliśmy na połowie rywala, po każdej stracie bardzo szybko odzyskiwaliśmy piłkę. Do ostatniej minuty dążyliśmy do zmiany rezultatu. To było bardzo dobre 40 minut. Zabrakło skuteczności, odrobiny szczęścia, w kilku sytuacjach decyzji o strzale. Z wyniku nie możemy być zadowoleni, z gry po przerwie już zdecydowanie tak.