I Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych

Skra Częstochowa – Rekord Bielsko-Biała 3:3 (2:1)

gole: Wykręt, Sadlik, Walczak

Rekord: Zborek - Józefowski, Kaźmierczak, T. Kliś, F. Kliś, Kur, Kwaśniak, Kędelski, Sadlik, Walczak, Wykręt oraz Olma, Wiertelorz

Pomeczowa opinia trenera - Daniel Gala: - Ależ to było pełne emocji „meczycho”. Piękna pogoda, świetne boisko i dwa równorzędne zespoły, mające pomysł na grę w tym meczu. Do trzydziestej minuty przegrywaliśmy 0:2, by wyjść na prowadzenie 3:2, i stracić gola w ostatnich minutach meczu. Żal? Nie! Zwycięski remis, dający trenerowi ogromne powody do dumy! PS. Wszystkiego najlepszego dla braci Klisiów!

II Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych

Lisek Milówka – Rekord II Bielsko-Biała 1:3 (1:1)

gole: Stwora - 2, Kobędza

Rekord II: Paciorek - Bednarz, Śliwa, Mikłusiak, Bigos, Dobija, Drużbacki, Ciepielowski, Lis, Polak, Matuszny oraz Kobędza, Stwora, Dokudowiec, Biegun, Supłat

Pomeczowa opinia trenera - Tomasz Skowroński: - W tym meczu toczyliśmy równolegle dwa boje. Co naturalne z drużyną przeciwną, a oba zespoły z boiskiem, murawa nie sprzyjała niestety grze piłką po ziemi. Niemniej okoliczności były jednakowe dla obu zespołów. W drugiej odsłonie meczu udało nam się dostosować do panujących warunków i wygrać mecz na zakończenie rundy. PS. Dobry debiut Łysy"!

II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych

Czarni-Góral Żywiec – Rekord II Bielsko-Biała 3:0 (3:0)

Rekord: Wywioł (Gut) - Bogunia, Drewniak (Pawlus), Kawulok, Kensy (Gibiec), Kodura (Macura), Kuś, Matloch, Matykiewicz (Szymala), Stasica (Jakubiec), Żyrek (Młocek)

Pomeczowa opinia trenera - Piotr Kuś: - Zawodnikom proponuję zakup butów, w których można zagrać na mokrym, naturalnym boisku. Będzie im łatwiej rywalizować! Na Żywiecczyźnie mecz juniorów młodszych w pierwszej połowie trwa 36. minut, a w drugiej aż 40. W pozostałych rejonach województwa gra się dwa razy po 45. minut

Liga Juniorów Młodszych

GKS 1962 Jastrzębie – Rekord Bielsko-Biała 1:6 (0:2)

gole: Kosowski, Szemiot, Mojeszczyk po 2

Rekord: Mijas (Adamecki) - Biela (I. Macura), Karpeta (Hubczak), Kos, Kosowski, Mojeszczyk (Chudy), Szemiot, Szymanek (Dudys), Waluś (Wieczorek), Zajas (Łowiec), Śliwka

Pomeczowa opinia trenera - Dariusz Rucki: - Zwycięstwo niepozostawiające złudzeń kto był zespołem lepszym, co nie oznacza, że mogę być wyłącznie zadowolony. Długimi fragmentami graliśmy chaotycznie, nieporadnie, słabo wyglądaliśmy w tych najprostszych elementach, jak podanie, czy przyjęcie. Te mankamenty dzisiaj nie pozwalały nam odpowiednio napędzać akcji.