I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych

Rekord Bielsko-Biała – Piast Gliwice 3:3 (3:1)

gol: Mojeszczyk - 2, Kuś - 1

Rekord: Mura – Kawulok, Kosowski (Gibiec), Krzempek (Tomiczek), Kuś (Bogunia), Matloch, Mojeszczyk (Pechciński), Pater (Zmysło), Szemiot, Walaszek, Wójcik

Pomeczowa opinia trenera – Piotr Kuś: - Liga trwa czternaście kolejek, po szóstej kolejce jesteśmy zasłużonym liderem. Gramy dobrą piłkę, strzeliliśmy już dwadzieścia bramek. A bramka w 88. minucie to taka sama bramka, jak ta stracona godzinę wcześniej. Reasumując, kolejny dobry mecz.

I Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych

Polonia Bytom – Rekord Bielsko-Biała 1:6 (0:3)

gole: Czerwik, Józefowski, F. Kliś, Kur, Kędelski, Wiertelorz - po 1

Rekord: Zborek – Czerwik, Kaźmierczak, F. Kliś, T. Kliś, Kur, Kwaśniak, Kędelski, Sadlik, Walczak, Wykręt oraz Bigos, Józefowski, Wiertelorz

Pomeczowa opinia trenera – Daniel Gala: - Od samego początku mieliśmy pełną kontrolę nad wydarzeniami na boisku. Szacunek dla przeciwnika, że pomimo wyniku konsekwentnie próbował grać w piłkę. A my dzięki temu mogliśmy przećwiczyć obronę wysoką, nad którą pracowaliśmy w tym tygodniu. Może i skuteczność mogła być lepsza, ale cieszy fakt, że każdy z zawodników miał wkład przy strzelonych bramkach. PS. Dziękuję Dyrektorowi za pomoc (po awarii autobusu) przy błyskawicznej organizacji busa zastępczego, dzięki czemu zdążyliśmy na „pierwszy gwizdek sędziego”.

II Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych

Forteca Świerklany – Rekord II Bielsko-Biała 0:2 (0:1)

gole: Drużbacki, Żyrek - po 1

Rekord: Ślęzak – Bednarz, Mikłusiak, Kachel, Biegun, Śliwa, Matuszny, Dobija, Olma, Drużbacki, Ciepielowski oraz Iskierka, Lis, Żyrek

Pomeczowa opinia trenera – Tomasz Skowroński: -  Mierzyliśmy się dzisiaj ze znacznie przewyższającym nas  możliwościami fizycznymi przeciwnikiem. Walory piłkarskie, które zaprezentowaliśmy zdecydowały o końcowym rezultacie. Nie zawsze tak niestety jest, ale dzisiaj na szczęście wygrał zespół lepiej grający w piłkę, co mnie ogromnie cieszy.

II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych

Rekord Bielsko-Biała – Naprzód Rydułtowy 6:3 (3:1)

gole: Bogunia, Gibiec, Zmysło, Macura, Szymanek, Młocek - po 1

Rekord: Wywioł (Adamecki)– Kur, Matykiewicz, Kensy, Pechciński, Tomiczek (Biela), Szymala (Zątek), Stasica (Wieczorek), Zmysło (Szymanek), Bogunia (Macura), Gibiec (Młocek)

Pomeczowa opinia trenera – Piotr Jaroszek:Poza kilkoma momentami dekoncentracji dobry mecz w naszym wykonaniu. Brawo drużyna!

Klasa okręgowa „Tychy-Bielsko gr. 5", podgrupa I

Czarni Jaworze – Rekord II Bielsko-Biała 1:2 (0:1)

gole: Kowalczyk, Kamionka - po 1

Rekord: Grabowski – Tatarczyk, Madzia, Jaroszek, Sobótka (Dudajek), Kowalczyk (Sobierajewicz), Mucha, Szotek (Darnowski), Kamionka, Kościuch (Olek), Nocoń

Pomeczowa opinia trenera – Szymon Niemczyk:Spodziewałem się, że drużyna Krzysztofa Dybczyńskiego będzie dobrze przygotowana do tego meczu, zarówno kondycyjnie, jak i taktycznie - i nie pomyliłem się. Dobry, szybki, otwarty mecz z obu stron przez 90 minut. W drugiej połowie straciliśmy kontrolę nad spotkaniem przez jakieś 15-20 minut i mogło nas to sporo kosztować. Przetrzymaliśmy jednak ten gorszy okres, a w końcówce nie brakowało sytuacji na podwyższenie prowadzenia. Gratulacje dla drużyny i dla przeciwników za stworzenie ciekawego widowiska.

Śląska Liga Juniorek Młodszych U-17

ISD-UJD Częstochowa – Rekord II Bielsko-Biała 0:17 (0:9)

gole: Predecka - 5, Waliczek, Zdan, Derej - po 3, Żmudka - 2, Gasiorek - 1

Rekord: Dołowicz (Biernat) - Żydek, Zdan, Cinal, Gąsiorek (Liszka), Żmudka, Pieczka, Derej, Waliczek, Galus (Kościuch), Predecka (Szendera)

Pomeczowa opinia trenera – Michał Majnusz:Ciężko coś powiedzieć o samym meczu. Szacunek dla dziewczyn, że zagrały od pierwszej do ostatniej minuty na 120 procent zaangażowania, bo tego wymagam nawet w takim meczu. Gratulacje i myślimy o kolejnym spotkaniu.