Niedziela – 11.10.2020 r.

I Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych

Zagłębie Sosnowiec – Rekord Bielsko-Biała 5:0 (0:0)

Rekord: Zborek - Kędelski, Kachel, Kliś, Kwaśniak, Kur, Józefowski, Wykręt, Sadlik, Czerwik, Walczak oraz  Drużbacki, Kobędza, Bigos

Pomeczowa opinia trenera - Daniel Gala: - Mogę chłopaków pochwalić za pierwszą połowę. Zabrakło jedynie bramki, żeby być w pełni usatysfakcjonowanym. Po przerwie zobaczyłem zespół, którego oblicza nie widziałem nigdy wcześniej. Mentalnie nie wyszliśmy na druga połowę, co przełożyło się na jakość naszej gry. Przeciwnik to wykorzystał i nas wypunktował.

II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych

Rekord II Bielsko-Biała – GieKSa Katowice 3:6 (1:4)

gole: Wywioł, Kensy, Kosowski

Rekord: Wywioł - Kur, Kodura (Wieczorek), Matykiewicz (Malinowski), Pikiel, Kensy, Stasica (Szymala), Pawlus (Macura), Drewniak (Śliwka), Kosowski, Młocek (Szymanek)

Pomeczowa opinia trenera - Piotr Jaroszek: - Graliśmy dziś z bardzo mocnym fizycznie przeciwnikiem, pewnie zmierzającym po awans. Rok różnicy w tym wieku ma duże znaczenie i to było dziś widać. Przegraliśmy, ale były momenty bardzo dobrej gry. Teraz krótka regeneracja i we wtorek kolejny mecz.

II Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych

Żywiecka APN – Rekord II Bielsko-Biała 0:3 (0:0)

gole: Olma - 3

Rekord: Paciorek - Supłat, Mikłusiak, Śliwa, Polak, Dobija, Ciepielowski, Iskierka, Matuszny, Olma, Lis oraz Żyrek, Dokudowiec

Pomeczowa opinia trenera - Tomasz Skowroński: - Jestem z chłopaków bardzo dumny. Plan podsumowujący nasz mikrocykl został zrealizowany co do joty". Brawa również dla rywali, ponieważ obie drużyny stworzyły "super" piłkarskie widowisko.

III Wojewódzka Liga Młodzików Młodszych gr. 5

GKS Tychy Rekord Bielsko-Biała 2:0 (1:0)

Rekord: Święch - Pawlik, Żmuda, Grzesik, Macura, Starzyk, Mrózek, Komędera, Brandys, Szatanik oraz Fafiński, Piechota, Hankus, Kurzyniec

Pomeczowa opinia trenera – Michał Trojak: - Od początku spotkania zawodnicy starali się realizować wyznaczone założenia na to spotkanie. W fazie bronienia graliśmy obroną wysoką przez co drużyna przeciwnika miała duży problem z wyjściem z własnej połowy natomiast w fazie ataku skupiliśmy się na cierpliwym budowaniu akcji. Dużym utrudnieniem było boisko, bo mecz rozgrywany był na boisku bez bocznych sektorów boiska. Bardzo trudno było znaleźć wolną przestrzeń do gry ponieważ w każdym miejscu na boisku znajdowała się duża liczba zawodników. Nie wiem jak takie boiska są dopuszczane do gry na poziomie Młodzików. Drużyna przeciwnika skupiła się tylko i wyłącznie na grze z kontry co przyniosło im bramkę w pierwszej połowie. W drugiej obraz gry się nie zmienił. My prowadziliśmy grę, przeciwnik odgryzał się kontrami. Druga bramka padła w podobny sposób. Porażka ta boli podwójnie gdyż drużyna z która dziś rozegraliśmy mecz przeskoczyła nas w tabeli i teraz oni są na miejscu premiowanym awansem do wyższej ligi.

I Wojewódzka Liga Trampkarzy

Rekord Bielsko-Biała – Odra Centrum Wodzisław Śląski 3:0 (0:0)

gole: Burda, Pawlus, Kaspera

Rekord: Białka - Kajstura, Gibas, Gołąbek, Kaźmierczak, Madeja, Łach, Figura, Burda, Kosmaty, Krzempek oraz Tekieli, Pawlus, Ptak, Kaspera, Górkiewicz

Pomeczowa opinia trenera - Krzysztof Biłka: - Trzy razy TAK! Po pierwsze realizacja założeń, po drugie — jakość, którą do gry wnosili poszczególni zawodnicy, także Ci wchodzący do gry z ławki rezerwowych i po trzecie - wynik! Brawo drużyna!

I Wojewódzka Liga Juniorów

GKS Tychy – Rekord Bielsko-Biała 0:3 (0:0)

gole: Ciućka - 2, Kasprzak - 1

Rekord: Grabowski - Dudajek (Szczurek), Nocoń (Bujok), Sobierajewicz, Kamionka, Gawlak, Ligocki, Twarkowski (Wojaczek), Kościuch (Liszka), Kasprzak, Ciućka

Pomeczowa opinia trenera – Bartosz Woźniak: - Zagraliśmy bardzo dobre zawody, począwszy od realizacji planu meczu, skończywszy  na cechach wolicjonalnych. Wszystko „zagrało” w dzisiejszym meczu, pokazaliśmy wysoki potencjał piłkarski, jak i charakter nad bardzo dobrą drużyną z Tychów. Mam nadzieję, że ten wysoki poziom utrzymamy w kolejnych meczach. Brawo drużyna !!! Zwycięstwo dedykujemy kontuzjowanemu Błażejowi Porębskiemu, życząc szybkiego powrotu do zdrowia.

I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych

Stadion Śląski Chorzów – Rekord Bielsko-Biała 1:2 (0:0)

gole: Mojeszczyk, Pater

Rekord: Mura - Kawulok, Krzempek, Matloch, Mojeszczyk, Bogunia (Kuś), Pater, Szemiot, Waluś (Gibiec), Wójcik (Macura), Zmysło (Walaszek)

Pomeczowa opinia trenera – Piotr Kuś: - To był dzień… obrońców: Mojeszczyka i Patera. Obie bramki strzeliliśmy po rzutach rożnych wykonywanych przez wracającego do gry, po złamaniu nogi – Filipa Walusia. W 89 minucie gospodarze  strzelili przepiękną bramkę na 1:1. W 91 minucie „ złota główka” Patera zapewniła nam trzy punkty.

IV Liga Kobiet „grupa 2, śląska”

LKS Goczałkowice-Zdrój – Rekord II Bielsko-Biała 2:4 (1:3)

gole: Żydek - 2, Sałamun - 1, Waliczek - 1

Rekord II: Ciupa - Bysko, Cinal, Kościuch, Kłębek, Liszka (Dołowicz), Pieczka, Sałamun, Waliczek, Zdan, Żydek

Pomeczowa opinia trenera – Michał Majnusz: - Jestem bardzo zbudowany postawą dziewczyn w dzisiejszym meczu. Fajnie, że liderki drużyny biorą odpowiedzialność za naszą grę, a przy nich rosną pozostałe dziewczyny. Dzisiaj szczególnie było to widać. Drugi mecz z rzędu bardzo dobre wrażenie zrobiła Julia Żydek, nominalna obrończyni, a występująca na dziewiątce i chyba już tak zostanie. Gratulacje młodzieży !