Liga Juniorów Młodszych

(9:00) TS Podbeskidzie Bielsko-Biała – Rekord III Bielsko-Biała 3:4 (3:3)

gol: Łach, Zajas, Pieniądz, Frohlich po 1

Rekord: Pałosz (Dominek) - Zajas (Kaspera), Kraszewski, Grabczyński, K. Syguła (Kaźmierczak), Górkiewicz, Dybał (Kuś), Bączek (Bul), Frohlich (T. Sekuła), Pieniądz, Łach (Gąsiorek)

Pomeczowa opinia trenera - Bartosz Woźniak: - Mecz trudny, na naturalnym boisku, graliśmy nerwowo, chaotycznie do przerwy. W przerwie skorygowaliśmy ustawienie, popełniliśmy mniej błędów własnych. Zdobyliśmy zwycięską bramkę po składnej ćwiczonej akcji. Dużo pracy przed nami, ale uważam, że idziemy dobrą drogą.

II Wojewódzka Liga Trampkarzy

Żywiecka APN – Rekord Bielsko-Biała 2:3 (2:1)

gol: Hankus, Lis, Kobędza po 1

Rekord: Paciorek - Bednarz, Kachel, Biegun, Bigos, Dobija, Kobędza, Kwaśny, Nowak, Matuszny, Hankus oraz Iskierka, Lis

Pomeczowa opinia trenera - Tomasz Skowroński: - Wyeliminowaliśmy deficyty z pierwszej połowy i wdrożyliśmy w przerwie „plan B”. Odpalił pierwszorzędnie! Chłopcy wspaniale pracowali indywidualnie dla zespołu. Boczny obrońca „Cinek” - zrobił bramkę, asystę i wywalczył rzut karny. Osobiście najbardziej zadowolony jestem z tego, że prowadząc 3:2, nawet pod koniec meczu nie cofnęliśmy się o przysłowiowy metr, tylko z żelazną dyscypliną realizowaliśmy nasz plan. PS.  Pierwsza bramka z „Napoli”!

II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych

Rekord II Bielsko-Biała – Siódemka Tychy 2:1 (1:0)

gol: Grabski, Hubczak

Rekord: Adamecki - Biela (Karpeta), Chudy (Płonka), Grabski (Kuźma), Hubczak, Jakubiec, Makles (Gałka), Malinowski, Pikiel (Chucher), Wieczorek (Czarkowski), Łowiec

Pomeczowa opinia trenera - Piotr Jaroszek: - Dobry mecz w wykonaniu chłopaków. Jedynie, czego żal, to duża liczba niewykorzystanych sytuacji. Przy rezultacie bramkowym  2:0 mogliśmy zamknąć mecz, a tak do końca drżeliśmy o wynik.

Klasa Okręgowa „ZINA Bielsko – Tychy”, gr. 5

Ogrodnik Tychy – Rekord II Bielsko-Biała 0:4 (0:1)

gole: Hutyra 2, Kolano, Rucki po 1

Rekord II: Sroka (Wywioł)– Wojaczek, Rucki, Krysik (Kawulok), Waliczek (Tarasz), Nocoń, Kolano, Porębski (Pater), Szczurek, Hutyra (Greń), Kasprzak

Pomeczowa opinia trenera - Dariusz Rucki: - Mecz, mimo że końcowy rezultat jest okazały, nie był wcale jakiś wybitny w naszym wykonaniu. Mieliśmy szczególnie w drugiej połowie momenty przestoju, za dużo było działań indywidualnych, dużo niepotrzebnych strat, przez co przeciwnik był cały czas "pod prądem". Nie mieliśmy kontroli nad meczem, jakiej życzyłbym sobie. Wnioski trochę surowe po zdecydowanym zwycięstwie, ale chyba każdy jest świadomy, że potrafi zagrać lepiej. Na plus na pewno fakt, że mimo słabszego dnia, potrafimy wygrać różnicą kilku bramek!

25.09.2024 / środa / godz. 13:00