II Wojewódzka Liga Trampkarzy C1

Rekord Bielsko-Biała — Lukam 2010 Skoczów 2:1 (1:0)

gole: Hankus, Dobija po 1

Rekord: Wolny - Bednarz, Kachel, Bigos, Kwaśniak, Drużbacki, Nowak, Dobija, Kwaśny, Motyka, Lazar oraz Hankus, Śliwa, Kobędza, Paciorek

Pomeczowa opinia trenera — Tomasz Skowroński: - Zagraliśmy bardzo szarpaną, pierwszą połowę. Coś nie odpaliło na początku i chłopcy zamiast być krytyczni w stosunku do siebie, to szukali winnych dookoła. Bramka na 1:0, proporcjonalna do naszej gry, w pierwszej części meczu — wyszarpana. W przerwie skorygowaliśmy kilka rzeczy, zapanowaliśmy nad naszą grą i udało się znacząco przejąć inicjatywę. W efekcie jestem bardzo zadowolony z drugiej połowy. Niepotrzebna nerwowość w ostatnich 5-ciu minutach kosztowała nas utratę - na szczęście - tylko jednego gola.

II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych B1

Rekord Bielsko-Biała - GKS 1962 Jastrzębie 2:1 (1:0)

gole: Kosowski, Kuźma po 1

Rekord: Adamecki - Grabski, Łowiec, Biela (Karpeta), Płonka, Hubczak (Pikiel), Wątor (Gałka), Jakubiec (Malinowski), Wieczorek, Kosowski (Dudys), Kuźma (Chudy)

Pomeczowa opinia trenera — Piotr Jaroszek: - Jak zauważyli moi zawodnicy — wygraliśmy pierwszy raz mecz otwarcia nowego sezonu, odkąd pracujemy razem. Oby to był dobry prognostyk na całe rozgrywki. Myślę, że zasłużenie wygraliśmy. Stworzyliśmy więcej sytuacji bramkowych, choć przeciwnik też miał swoje okazje. W końcówce Jastrzębie postawiło na prostą grę długim podaniem. Mieliśmy trochę problemów, ale skończyło się szczęśliwie.

Centralna Liga Juniorek U-17, gr. południowa

1. KS Ślęza Wrocław - Rekord Bielsko-Biała 2:0 (1:0)

Rekord: Dołowicz - Kielesz (M. Słowik), Palichleb, Piekarska, Szendera (Pieczka), Kłębek (Żmudka), Suwada, Wieczorek, Waliczek, Galus, Śmietana

Pomeczowa opinia trenera - Michał Majnusz: - Przegraliśmy z bardzo dobrą drużyną, dużo lepiej zorganizowaną na boisku od nas. Jestem przekonany, że Ślęza napsuje krwi faworytom. A my? Odpowiem tak: nie pamiętam, kiedy ostatnio nie strzeliliśmy bramki w spotkaniu. Nie powiem, że mieliśmy tych sytuacji dużo, ale mieliśmy dwie "patelnie", które muszą być zamienione na gole. Dwie bramki tracimy, po rzutach wolnych..., szkoda. Na pewno na plus, że walczyliśmy do końca, bez opuszczenia w głowy w dół. Na pewne rzeczy nie mamy wpływu niestety i tak, jak w meczu ze Staszkówką się udało, tak dzisiaj nie. Gramy dalej.

Piątek – 11.03.2022 r.

ZINA Klasa Okręgowa „Bielsko – Tychy” - sparing

Rekord Bielsko-Biała - Beskid Skoczów 5:0 (1:0)

1:0 Madzia (18. min.)

2:0 Bogunia (57. min)

3:0 Bogunia (63. min.)

4:0 Pater (75. min.)

5:0 Hutyra (85. min.)

Rekord II: zawodnik testowany - Tomiczek, Kempny, Hutyra, zawodnik testowany, Nocoń, Walaszek, Madzia, Kasprzak, Szczurek, Ligocki oraz Bogunia, testowany zawodnik, Wójcik, Pater, Porębski, Wojaczek, testowany zawodnik, Kawulok

Pomeczowa opinia trenera – Dariusz Rucki: - To był dobry mecz w naszym wykonaniu, z bardzo dobrymi momentami. Była duża chęć do gry, dużo właściwych rozwiązań, na które zwracaliśmy uwagę na odprawie. Jeszcze jest zbyt wiele gry typu "ping-pong", ale z kultury gry ogólnie rzecz ujmując, jestem zadowolony. Cieszy sposób, w jaki zdobywaliśmy bramki, bo i po ataku szybkim oraz pozycyjnym, ozdobą meczu było trafienie "Hutiego" na 5:0, silnie i precyzyjnie... Lubię:)