Tak grała młodzież – 1-2.09.2021 r.

Czwartek – 2.09.2021 r.

I Wojewódzka Liga Trampkarzy

Rekord Bielsko-Biała – UKS Jaworzno 11:0 (4:0)

gole: Oszek - 3, Koza, Sadlik po 2, Kaźmierczak, Józefowski, Śmietana, Olma po 1

Rekord: Zborek – Józefowski, Kaźmierczak, F. Kliś, T. Kliś, Koza, Kur, Oszek, Sadlik, Walczak, Śmietana oraz Kędelski, Lazar, Olma, Wiertelorz, Wykręt

Pomeczowa opinia: - Tomasz Skowroński: - Hmm..., to było bardzo przyjemne doświadczenie. Nieczęsto wygrywa się mecz na poziomie I ligi aż 11:0, ale... Od samego początku do samego końca chłopcy pracowali jednakowo intensywnie na każdego zdobytego gola i za to przede wszystkim z trenerem Galą chylimy czoła.

Środa – 1.09.2021 r.

II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych

Rekord II Bielsko-Biała – TS Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:3 (0:3)

Rekord II: Adamecki (Zborek) - Biela, Grabski (Malinowski), Hubczak (Zakaszewski), Jakubiec, Karpeta (Chudy), Kuźma (Gałka), Macura, Matykiewicz, Wieczorek (Chucher), Łowiec (Płonka)

Pomeczowa opinia: - Piotr Jaroszek: - Graliśmy dziś dwadzieścia minut. W tym czasie stworzyliśmy dwie stuprocentowe sytuacje, niestety ich nie wykorzystaliśmy. Przeciwnik za to był do bólu skuteczny, wykorzystał wszystkie nasze błędy. Ogólnie, wyglądaliśmy dziś słabo pod każdym względem.

I Wojewódzka Liga Juniorów Starszych

ROW 1964 Rybnik – Rekord Bielsko-Biała 1:4 (1:2)

gole: Mucha - 2, Hutyra, Szczurek po 1

Rekord: Sroka (Wywioł) - Dudajek (Sobótka), Hutyra (Waluś), Kawulok, Kasprzak (Tomiczek), Krysik, Mucha, Pater (Pechciński), Sobierajewicz, Szczurek (Bujok), Wójcik

Pomeczowa opinia: - Piotr Kuś: - Do 44. minuty prowadziliśmy 2:0, a najdłuższa akcja ROW-u liczyła trzy podania. W 50. minucie Michał Sroka uratował sytuację na 2:2. Później już wszystko wróciło do normy i pewnie wygraliśmy mecz. Kamień z serca.

II Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych

(17:00, odwołany, przeniesiony na 29.09.br., godz. 17:00) Rapid Wodzisław Śląski – Rekord Bielsko-Biała

25.09.2024 / środa / godz. 13:00