Trzeci z turniejów Orlen AMP-Futbol Ekstraklasy.
Orlen Amp-Futbol Ekstraklasa, turniej w Krakowie
27.06.2026 – sobota
Stal Rzeszów – Rekord Bielsko-Biała 0:1 (0:0)
0:1 Łastowski (24. min., z rzutu karnego)
Śląsk Wrocław – Rekord Bielsko-Biała 1:0 (0:0)
1:0 Mazurowski (26. min.)
Rekord: Gadzina (Miśkiewicz) - Bieńkowski, Wrona, Dogaru, Łastowski, Marcantognini, Ziółkowski oraz Mizera, Capasso, Mis, Dobkowski
Pomeczowa opinia trenera – Daniel Wierzbicki: - W sobotę rozgrywamy dwa mecze w koszmarnych warunkach pogodowych. W pierwszym meczu mimo wielu sytuacji wygrywamy po golu z karnego i tracimy ważnego zawodnika kosztem kontuzji. W drugim meczu po heroicznym wysiłku niestety przegrywamy przez jeden błąd.
28.06.2026 – niedziela
Wisła Kraków - Rekord Bielsko-Biała 4:2 (1:1)
0:1 Łastowski (12. min., głową)
1:1 Kożuch (25. min.)
2:1 Rosiek (27. min.)
3:1 Güleryüz (29. min.)
3:2 Miś (36. min.)
4:2 Güleryüz (40.min)
Rekord: Miskiewicz - Wrona, Capasso, Łastowski, Marcantognini, Ziółkowski, Dobkowski oraz Bieńkowski, Dogaru, Mizera, Miś, Gadzina
Pomeczowa opinia terenera - Daniel Wierzbicki: - Turniej w Krakowie kończymy z trzema punktami. Niedzielny mecz był pokazem kapitalnego Amp Futbolu przez obie drużyny, mimo astronomicznej temperatury. Przegrywamy pomimo bardzo dobrego meczu. Pozostaje niedosyt, ale nie składamy broni.
foto: PP
najbliższy mecz
ul. Startowa 13, 43-300 Bielsko-Biała