Wokół Rekordu

Minister w gościach… (foto)

Z kilkudniową wizytą w naszym regionie i mieście przebywał Jakub Rutnicki, minister sportu i turystyki.

 

Na ministerialnym szlaku nie mogło zabraknąć odwiedzin Startowej 13, gdzie jak wiadomo 14 grudnia ubr., uroczyście i oficjalnie otwarto nową halę futsalistek i futsalowców Rekordu. Inwestycja - co także jest powszechną wiedzą - została finansowo wsparta środkami z budżetu państwa, konkretnie ministerstwa sportu i turystyki.

Szefa resortu, któremu towarzyszył prezydent Bielska-Białej Jarosław Klimaszewski, podjął i oprowadził po macierzystym obiekcie „rekordzistów” Janusz Szymura, prezes naszego klubu.

galerii zdjęć autorstwa Pawła Pechcińskiego dostrzeżecie Państwo, iż wizyta zawierała również stricte sportowe akcenty.

 

TP/foto: PP

najbliższy mecz

PIŁKA KOBIET - MŁODZIEŻ
11.11.2026 / środa / godz. 14:00/
ul. Startowa 13, 43-300 Bielsko-Biała
II Śląska Liga Młodziczek U-13, gr. II - Kolejka 11
vs
Rekord Bielsko-Biała
UKS Dwójka Kozy

poprzedni mecz

MŁODZIEŻ
21.06.2026 / niedziela / godz. 09:00
II WL Trampkarzy Młodszych C2 - Kolejka 18
0 : 5