Wokół Rekordu

Tak grali amp-futboliści – 28-29.03.2026

Pierwszy z turniejów nowego sezonu w Orlen Amp-Futbol Ekstraklasie, naturalnie z udziałem „rekordzistów”.

 

Orlen Amp-Futbol Ekstraklasa, turniej w Warszawie

 

29.03.2026 – niedziela

 

Wisła Kraków – Rekord Bielsko-Biała 1:1 (1:0) 

1:0 Culeryuz (12. min.)

1:1 Łastowski (32. min.)

 

Stal Rzeszów – Rekord Bielsko-Biała 1:4 (1:3)

0:1 Marcantognini (6. min.)

0:2 Łastowski (12. min.)

1:2 Palomeque (13. min.)

1:3 Gajda (21. min.)

1:4 Łastowski (26. min., z rzutu karnego)

Rekord: Miśkiewicz (Gadzina) - Bieńkowski, Wrona, Capasso, Marcantognini, Łastowski, Dobkowski oraz Ziółkowski, Dogaru, Miś, Mizera, Gajda

 

Pomeczowa opinia trenera – Daniel Wierzbicki: - Niedzielne mecze kończymy z czterema punktami, a cały weekend z siedmioma. Sezon rozpoczynamy w bardzo dobrym stylu. Cały turniej w naszym wykonaniu był bardzo dobry. Ten weekend jest kolejnym, dobrym prognostykiem przed nadchodzącymi turniejami. Brawa dla całej ekipy za dobrą, drużynową robotę.

 

28.03.2026 – sobota

 

Śląsk Wrocław – Rekord Bielsko-Biała 1:2 (1:0) 

1:0 Mazurowski (16. min.)

1:1 Capasso (39. min.)

1:2 Dogaru (40+2. min.)

Rekord: Miśkiewicz - Marcantognini, Dobkowski, Capasso, Łastowski, Wrona, Bieńkowski oraz Gadzina, Ziółkowski, Dogaru, Miś, Mizera, Gajda

 

Pomeczowa opinia trenera – Daniel Wierzbicki: - Ważne zwycięstwo na początek sezonu. Przez większość meczu byliśmy stroną przeważającą. Druga połowa kapitalna w naszym wykonaniu. Cierpliwość i konsekwencja odpłaciły nam w ostatnich minutach. Cieszy gol i dobry, udany debiut Stefana Dogaru. Drużyna pokazała swoje walory i odwróciliśmy losy meczu.

 

foto: PP

 

 

najbliższy mecz

PIŁKA KOBIET - MŁODZIEŻ
11.11.2026 / środa / godz. 14:00/
ul. Startowa 13, 43-300 Bielsko-Biała
II Śląska Liga Młodziczek U-13, gr. II - Kolejka 11
vs
Rekord Bielsko-Biała
UKS Dwójka Kozy

poprzedni mecz

MŁODZIEŻ
21.06.2026 / niedziela / godz. 09:00
II WL Trampkarzy Młodszych C2 - Kolejka 18
0 : 5