Wokół Rekordu

Świt Cięcina partnerem biało-zielonych

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych klubów na Żywiecczyźnie dołączył do grona partnerów bielskiego Rekordu.

 

Obowiązującą od kilku dni, obustronną umowę, sygnowali podpisami prezesi klubów - Janusz SzymuraAndrzej Łącki (obaj panowie na zdjęciu). W porozumieniu zawarto szereg zapisów dotyczących szeroko pojętej wymiany w zakresie szkolenia dzieci i młodzieży, w tym udziale w rekrutacji do Szkół Mistrzostwa Rekordu, stażów trenerskich odbywanych przy Startowej 13 przez szkoleniowców z Cięciny oraz wzajemnych akcji promocyjnych i marketingowych. Stąd m.in. udział młodych adeptów piłki nożnej Świtu w tzw. eskorcie, przy okazji meczu bielskiego Rekordu z liderem Betclic 2. Ligi - Unią Skierniewice.

Ludowy Klub Sportowy „Świt” Cięcina powołano do życia w 1973 roku, a seniorska drużyna zajmuje aktualnie piątą pozycję w rozgrywkach żywieckiej A-klasy.

 

 

 

TP/foto: PP

 

najbliższy mecz

PIŁKA KOBIET - MŁODZIEŻ
11.11.2026 / środa / godz. 14:00/
ul. Startowa 13, 43-300 Bielsko-Biała
II Śląska Liga Młodziczek U-13, gr. II - Kolejka 11
vs
Rekord Bielsko-Biała
UKS Dwójka Kozy

poprzedni mecz

MŁODZIEŻ
21.06.2026 / niedziela / godz. 09:00
II WL Trampkarzy Młodszych C2 - Kolejka 18
0 : 5