W nadchodzący weekend zainaugurowane zostaną rozgrywki Orlen Amp Futbol Ekstraklasy, co zapowiadamy w rozmowie z Danielem Wierzbickim, trenerem „rekordzistów”.
Rekord TV:
Pierwszy z turniejów, o czym mowa w materiale filmowym, odbędzie się w stolicy, gdzie amp-futboliści bielskiego Rekordu zmierzą się kolejno ze: Śląskiem Wrocław, Wisłą Kraków i rzeszowską Stalą.
Rekord TV/foto: PP
najbliższy mecz
PIŁKA KOBIET - MŁODZIEŻ
11.11.2026 / środa / godz. 14:00/
ul. Startowa 13, 43-300 Bielsko-Biała
ul. Startowa 13, 43-300 Bielsko-Biała
II Śląska Liga Młodziczek U-13, gr. II - Kolejka 11
poprzedni mecz
MŁODZIEŻ
21.06.2026 / niedziela / godz. 09:00
II WL Trampkarzy Młodszych C2 - Kolejka 18