Piłka nożna

Obok podium

Oldboje (35+) Rekordu wzięli udział w dorocznym turnieju, nieoficjalnych mistrzostwach Bielska-Białej w tej kategorii wiekowej.

 

Biało-zieloni wystąpili w składzie: Paweł Szczotka, Jędrzej Kwiatkowski, Arkadiusz Rucki, Daniel (w górnym rzędzie od lewej), Łukasz Mentel, Piotr Szymura, Wojciech Łysoń, Gracjan Haka, Łukasz Szewczyk (rząd środkowy), Krzysztof Kania, Andrzej Szal i Szymon Niemczyk.

Wyniki „rekordzistów”:

Bielskie Orły – Rekord 0:1

Zapora Wapienica – Rekord 1:0

Podbeskidzie – Rekord 1:0

BKS Stal – Rekord 3:1

 

Turniejowe zwycięstwo przypadło w udziale oldbojom Podbeskidzia, biało-zieloni zajęli czwartą pozycję.

 

TP

poprzedni mecz

PIŁKA NOŻNA
30.05.2026 / sobota / godz. 14:30
Betclic 2. Liga - Kolejka 34
2 : 0