Znana jest już data rozegrania zaległego spotkania 19. kolejki III ligi, gr. 3: Polonia Bytom – Rekord Bielsko-Biała.
W pierwotnym terminie, 11.03.br. do meczu nie doszło ze względów pogodowych i stanu boiska przy Olimpijskiej 2. Ligową zaległość oba zespoły rozegrają w środę 22 marca 2023 r., o godz. 15:00, niezmiennie bez udziału publiczności.
TP/foto: MŁ
poprzedni mecz
PIŁKA NOŻNA
30.05.2026 / sobota / godz. 14:30
Betclic 2. Liga - Kolejka 34