Piłka nożna

Nowy napastnik biało-zielonych

Do biało-zielonych dołączył Dawid Kasprzyk (na zdjęciu z prezesem klubu – Januszem Szymurą). Testowany od kilkunastu dni zawodnik spędził z „rekordzistami” przedsezonowe zgrupowanie w Ustroniu oraz wziął udział w grach kontrolnych, w których parokrotnie trafiał do bramki rywali. 21-latek jest wychowankiem Unii Bieruń Stary, skąd trafił do GKS-u Tychy, w barwach którego zaliczył 25 spotkań na poziomie I ligi, zdobywając jednego gola. – Pozyskanie Dawida zwiększa nasze możliwości w ataku, tak co do samych personaliów, jak i w kontekście taktycznym – mówi o transferze napastnika Dariusz Mrózek, szkoleniowiec zespołu z Cygańskiego Lasu.   

 Zdjęcie z meczu: Rekord Bielsko-Biała - Beskid Andrychów (foto: MŁ)

TP/foto: JH

poprzedni mecz

PIŁKA NOŻNA
30.05.2026 / sobota / godz. 14:30
Betclic 2. Liga - Kolejka 34
2 : 0