Piłka nożna

Henryk Kula prezesem Śląskiego ZPN

W jego trakcie dokonano wyboru nowych władz na kadencję 2020-2024 oraz delegatów na Walne Zgromadzenie Polskiego Związku Piłki Nożnej. Na kolejną, drugą już kadencję, prezesem Śląskiego ZPN wybrano Henryka Kulę (na zdjęciu), który wcześniej złożył sprawozdanie z dotychczasowej działalności, przedstawił także program na rozpoczynające się czterolecie. Przypomnieć warto, że delegatem na Walne ŚZPN reprezentującym podokręg bielski jest Prezes Rekordu Janusz Szymura, a delegatem środowiska futsalowego jest od lat związany z naszym klubem Marek Homa .

TP/foto: PM

poprzedni mecz

PIŁKA NOŻNA
30.05.2026 / sobota / godz. 14:30
Betclic 2. Liga - Kolejka 34
2 : 0