Tym najważniejszym był powrót „rekordzistek” do Orlen Ekstraligi.
Niejako „po drodze”, wygrywając 3:1 z Trójką Staszkówka/Jelna, bielszczanki skompletowały dziesięć zwycięstw przed własną publicznością, w sezonie 2022/2023, realizując drugie założenie. Do najważniejszych chwil minionej soboty wracamy w obrazach zdjęciowych i filmowym.
Galeria zdjęć autorstwa Marka Łękawy.
Rekord TV:
Jeszcze dziś rozmowa z trenerem biało-zielonych – Mateuszem Żebrowskim.
TP/Rekord TV/foto: MŁ
poprzedni mecz
PIŁKA KOBIET
30.05.2026 / sobota / godz. 11:30
ORLEN Ekstraliga - Kolejka 22