Piłka kobiet

Zmiana na newralgicznym stanowisku

Niełatwą decyzję podjęli wspólnie: szkoleniowiec oraz prezes Rekordu Bielsko-Biała – Janusz Szymura. Trener Z. Witkowski nadal pozostanie w klubowych strukturach, z przydziałem kompetencji i obowiązków innych od dotąd pełnionych. Dziękujemy trenerowi za zaangażowanie i współpracę na dotychczasowej płaszczyźnie. Równocześnie informujemy, iż  wkrótce przedstawimy sylwetkę nowego szkoleniowca „rekordzistek”.

TP/foto: PM

poprzedni mecz

PIŁKA KOBIET
30.05.2026 / sobota / godz. 11:30
ORLEN Ekstraliga - Kolejka 22
2 : 1