W niedzielne popołudnie bielszczanki wróciły do ligowej rywalizacji, wróciły w dobrym stylu. Zwycięstwo 3:1 nad radomskim Hydrotruckiem komentują – Katarzyna Moskała oraz trener gospodyń Marcin Trzebuniak.
Galeria zdjęć autorstwa Pawła Mruczka
Rekord TV/foto: PM
poprzedni mecz
PIŁKA KOBIET
30.05.2026 / sobota / godz. 11:30
ORLEN Ekstraliga - Kolejka 22