Piłka kobiet

Z Austriaczkami w Turcji

Jeszcze przed końcem lutego żeńska reprezentacja Polski U-17 rozegra towarzyski dwumecz z rówieśniczkami z Austrii.

 

Do spotkań dojdzie 20 bm. w Side oraz trzy dni później w miejscowości Belek. Wylot do Turcji poprzedzi trzydniowe zgrupowanie w Warszawie, które rozpocznie się 15 lutego br.

Selekcjoner biało-czerwonych – Marcin Kasprowicz, powołał 22 zawodniczki, w tym dwie przedstawicielki bielskiego Rekordu: Magdę Piekarską oraz Igę Witkowską (na zdjęciu).

 

TP/foto: PM

poprzedni mecz

PIŁKA KOBIET
30.05.2026 / sobota / godz. 11:30
ORLEN Ekstraliga - Kolejka 22
2 : 1