Piłka kobiet

U17: Meksyk - Polska 0:1 (0:1)

Drugi mecz towarzyski w ramach turnieju MIMA Cup.

 

Polki wygrały z rówieśniczkami z Meksyku po golu w 43. minucie Mai Grzechnik. "Rekordzistka" rozegrała 45. minut. Druga z Bielszczanek - Hanna Buchta całe spotkanie spędziła na ławce rezerwowych. Ostatni mecz turnieju "biało-czerwone" rozegrają w sobotę 14.02.br.

 

(11:00) Meksyk - Polska 0:1 (0:1)

0:1 Grzechnik (43. min.)

Polska U-17: Lemańczyk - Saja, Zakrzewska, Szoliba, Prochwicz, Cendrowska, Kwiatkowska, Zając, Maja Wiśniewska, Michalina Wiśniewska, Grzechnik oraz Blachewicz, Świtała, Zgrzeba, Grewling, Gałuszka, Zarzycka, Burzan, Kulka, Januszyńska, Guzenda, Buchta

 

WB

poprzedni mecz

PIŁKA KOBIET
30.05.2026 / sobota / godz. 11:30
ORLEN Ekstraliga - Kolejka 22
2 : 1