W środę, 17 kwietnia br., odbędzie się kolejna konsultacja szkoleniowa kadrowiczek Śląskiego Związku Piłki Nożnej U-13.
Trenerki Daria Kasperska i Aleksandra Piwowarczyk powołały 24 zawodniczki, które w/w terminie rozegrają na obiektach Stadionu Śląskiego w Chorzowie grę kontrolną. Wśród powołanych znalazły się dwie przedstawicielki bielskiego Rekordu – Weronikę Ogar (na zdjęciu z prawej) i Margaretę Kamenczuk.
TP/foto: MŁ
poprzedni mecz
PIŁKA KOBIET
30.05.2026 / sobota / godz. 11:30
ORLEN Ekstraliga - Kolejka 22