„Rekordzistki” w składzie kadry 19-latek na towarzyski dwumecz z Bośnią i Hercegowiną.
Zgrupowanie z udziałem 22-óch zawodniczek rozpocznie się 1 września br., w Pruszkowie, natomiast do wyjazdowych potyczek dojdzie 8 i 10 września, w Trebinje. W gronie powołanych piłkarek znalazły się trzy przedstawicielki bielskiego Rekordu: Alicja Bednarek (na zdjęciu), Julia Gutowska i Oliwia Zgoda.
TP/foto: PM
poprzedni mecz
PIŁKA KOBIET
30.05.2026 / sobota / godz. 11:30
ORLEN Ekstraliga - Kolejka 22