6 i 8 listopada br. w Lublinie biało-czerwone 15-latki zmierzą się z rówieśniczkami z Rumunii.
Na te towarzyskie spotkania trenerka reprezentacji Polski U-15 – Paulina Kawalec, powołała 20 zawodniczek. Jedną z nominacji uzyskała „rekordzistka” – Natalia Skrok (na zdjęciu).
TP/foto: MŁ
poprzedni mecz
PIŁKA KOBIET
30.05.2026 / sobota / godz. 11:30
ORLEN Ekstraliga - Kolejka 22