Przygotowująca się do udziału w majowych finałach Mistrzostw Europy reprezentacja 17-latek jeszcze przed Świętami rozegra dwa towarzyskie spotkania.
Rywalkami biało-czerwonych będą Estonki, niedawne grupowe konkurentki z turnieju kwalifikacji ME w Rumunii, gospodynie turnieju finałowego. Do pierwszego ze spotkań dojdzie 5 kwietnia br., w Nowym Dworze Mazowieckim, rewanż rozegrany zostanie 8.04.2023 roku, w Piasecznie. Oba mecze rozpoczną się w samo południe.
Trener Marcin Kasprowicz powołał na przedświąteczne potyczki 23 zawodniczki, w tym m.in. trzy przedstawicielki Rekordu Bielsko-Biała: Julię Gutowską, Magdę Piekarską (na zdjęciu) oraz Igę Witkowską.
TP/foto: MŁ
poprzedni mecz
PIŁKA KOBIET
30.05.2026 / sobota / godz. 11:30
ORLEN Ekstraliga - Kolejka 22