Piłka kobiet

Polska U-15 – Rumunia U-15 6:0 i 11:1

W Łęcznej i Świdniku rozegrano towarzyskie mecze reprezentacji 15-latek.

 

W obu starciach biało-czerwone, podopieczne Pauliny Kawalec, wysoko pokonały rówieśniczki z Rumunii. W poniedziałkowym, pierwszym ze spotkań gospodynie meczu zaaplikowały rywalkom pół tuzina goli, w środowym rewanżu wygrana była jeszcze bardziej okazała.

W obu meczach wystąpiła „rekordzistka” – Natalia Skrok (na zdjęciu), która w pierwszym z meczów pojawiła się na murawie w 58. minucie, zaliczając bramkową asystę. W potyczce rewanżowej młoda piłkarka Rekordu wystąpiła przez trzy kwadranse, notując gola i asystę.

 

TP/foto: Lubelski ZPN

poprzedni mecz

PIŁKA KOBIET
30.05.2026 / sobota / godz. 11:30
ORLEN Ekstraliga - Kolejka 22
2 : 1