- Najlepsze spotkanie to to, w którym pożegnaliśmy się z kibicami w tym sezonie - mecz z Lotosem Gdańsk, w którym zaprezentowaliśmy pełen potencjał - ocenia Mateusz Żebrowski.
Co jeszcze o minionym sezonie mówi trener rekordzistek? Sprawdźcie w naszym materiale.
poprzedni mecz
PIŁKA KOBIET
30.05.2026 / sobota / godz. 11:30
ORLEN Ekstraliga - Kolejka 22