Zanim biało-czerwone wyjadą na zawody do Chorwacji, gdzie zmierzą się – oprócz gospodyń – z reprezentacjami Portugalii i Słowenii, rozegrają towarzyski, wyjazdowy dwumecz ze Szwecją. Na spotkania w Helsingborgu (18-19 września br.) selekcjoner Wojciech Weiss powołał 15 zawodniczek, w tym cztery przedstawicielki bielskiego Rekordu: Magdaleną Knysak, Wiktorię Pietrzyk, Klaudię Nowacką oraz debiutująca w tym gronie Wiktorię Nowak (na zdjęciu).
TP/foto: PM
poprzedni mecz
PIŁKA KOBIET
30.05.2026 / sobota / godz. 11:30
ORLEN Ekstraliga - Kolejka 22