Zapraszamy do obejrzenia filmowego skrótu z ćwierćfinałowego rewanżu MP w futsalu kobiet oraz wysłuchania pomeczowych rozmów z trenerami – Tomaszem Aftańskim (AZS UG Gdańsk) i Samuelem Janią (Rekord Bielsko-Biała)

Foto-galeria zdjęć autorstwa Pawła Mruczka.
Mecz Ekstraligi Futsalu Kobiet był sportowym akcentem obchodzonego w Bielsku-Białej „Europejskiego Dnia Kobiet”, odbywającego się pod patronatem senator RP – Agnieszki Gorgoń-Komor.
Rekord TV/TP/foto: PM
poprzedni mecz
PIŁKA KOBIET
30.05.2026 / sobota / godz. 11:30
ORLEN Ekstraliga - Kolejka 22