Po wyjazdowym zwycięstwie 4:2 na północy kraju, biało-zielone potwierdziły swoją klasę w rewanżu – 7:1 nad gdańskim AZS UG ma swoją wymowę. Oglądamy filmowy skrót ze spotkania przygotowany przez Rekord TV, słuchamy pomeczowych opinii szkoleniowców – Tomasza Aftańskiego (AZS UG) i Samuela Jani (Rekord Bielsko-Biała).

Echa medialne:
Foto-galeria zdjęć Pawła Mruczka
Rekord TV/foto: PM
poprzedni mecz
PIŁKA KOBIET
30.05.2026 / sobota / godz. 11:30
ORLEN Ekstraliga - Kolejka 22