Na trwającym zgrupowaniu kadry U-15 Śląskiego Związku Piłki Nożnej pojawi się jeszcze jedna zawodniczka Rekordu.
Podopieczne Krzysztofa Klonka rozpoczęły w poniedziałek, w Lublińcu, zgrupowanie przed trzecim turniejem eliminacji MP kadr wojewódzkich, o którym już informowaliśmy (tutaj). Do wcześniej nominowanych „rekordzistek” – Nikoli Madejczyk, Julii Sikory i Nikoli Siwek, w trybie pilnym powołana została bramkarka biało-zielonych – Oliwia Rogoz (na zdjęciu).
TP/foto: MŁ
poprzedni mecz
PIŁKA KOBIET
30.05.2026 / sobota / godz. 11:30
ORLEN Ekstraliga - Kolejka 22