Tuż przed zamknięciem tzw. okna transferowego w damskim futbolu doszło do wymiany zawodniczek, pomiędzy bielskim Rekordem i Czarnymi Sosnowiec.
Po rocznym okresie gry w biało-zielonych barwach klubu z Cygańskiego Lasu do Sosnowca wróciła defensorka – Julia Wycisk (na zdjęciu). W przeciwnym kierunku, do Bielska-Białej przeniosła się bramkarka – Izabela Sas. Niespełna 19-letnia zawodniczka strzegła dotychczas bramki zespołu rezerw Czarnych Antrans Sosnowiec, lidera III ligi, gr. trzeciej.
Obie zawodniczki zmieniły barwy klubowe w ramach transferów czasowych, czyli półrocznych wypożyczeń.
TP/foto: PM
poprzedni mecz
PIŁKA KOBIET
30.05.2026 / sobota / godz. 11:30
ORLEN Ekstraliga - Kolejka 22