31.08.2024 – sobota

I Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)

Zagłębie Sosnowiec – Rekord Bielsko-Biała 0:1 (0:0)

Rekord: Bem - Górkiewicz, Kaźmierczak, Kliś, Kovalenko, Kur, Porębski, Targosz, Walaszek, Wójciga, Łuczak

Pomeczowa opinia trenera - Daniel Gala: - Smak tego zwycięstwa jest nie do opisania! Każdy mecz ma jakiegoś bohatera - w tym meczu było ich 16-stu, z Krzysiem - bramkarzem - na czele. Od 65 minuty "cierpieliśmy" grając w dziesięciu, ale zespół pokazał charakter i wyszarpał wygraną.

PS. Zwycięstwo dedykujemy "Kazkowi", który wygraną przepłacił poważną kontuzją.

III Okręgowa Liga Młodzików (D1)

Krupiński Suszec – Rekord II Bielsko-Biała 6:2 (2:1)

Rekord: Bąk - Byrski, Dudko, Gworek, Mentel, Pięta, Sporek, Wierzewski oraz Wieczorek, Szyjka, Szkafiński, Pielaś

Pomeczowa opinia trenera - Konrad Handzlik: - Zagraliśmy w starszej kategorii wiekowej i pomimo porażki uważam, że takie mecze w przyszłości zaprocentują. Niestety zbyt duża ilość prostych strat przy budowaniu akcji spowodowała utratę kilku bramek.

I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B2)

Rekord Bielsko-Biała – Gwarek Tarnowskie Góry 5:3 (1:1)

gole: Kurzyniec, Czerniak, Myszka, Mularczyk

Rekord: Porębski - Słonka, Czerniak, Grabowski (Mendrygał), Groń, Kania, Kapuśnik, Klepaczek (Kurpas), Kobiela, Kurzyniec (Mularczyk), Myszka

Pomeczowa opinia trenera - Bartek Woźniak: - Bardzo dobra organizacja, budowanie akcji na dobrym poziomie. Zwycięstwo zasłużone, mimo straconych bramek. Cierpliwie stwarzaliśmy sytuacje i co najważniejsze - skutecznie finalizowaliśmy.

I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)

Zagłębie Sosnowiec – Rekord Bielsko-Biała 0:4 (0:1)

Rekord: Pułka - Dobija (Kwaśny), Dudek, Iskierka (Skolik), Kubica, Kłus (Beer), Lipka, Madraus, Pala (Starzykowski), Swatek (Wójcik), Syrek (Łopatka)

gole: Kłus, Dudek, Beer, Wójcik

Pomeczowa opinia trenera - Piotr Kuś: - Cztery piękne bramki! Pierwsza po stałym fragmencie, druga po cudownym strzale zza linii pola karnego. Na 3:0 Beer wykończył udany kontratak, a czwarte trafienie zaliczyliśmy po indywidualnej akcji.

II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)

Rekord Bielsko-Biała – GKS Katowice 3:1 (1:0)

Rekord: Mrożek - Góral (Grzegorz), Kurz, Mathea, Pajdak (Szczygieł), Drzymała (Sztorc), Rychły, Tabacarz (Lis), Wieliński (Gwóźdź), Wójcik, Zaborowski

gole: Wieliński, Drzymała, Wójcik

Pomeczowa opinia trenera - Krzysztof Biłka: - Bardzo "energetyczny" mecz, przede wszystkim po przerwie. Lepiej od rywala radziliśmy sobie z fazami przejściowymi, co przełożyło się na kilka sytuacji bramkowych i (tylko) dwa gole. Determinacja przez duże "D" - to kolejny klucz do dobrej postawy całego zespołu.

II Wojewódzka Liga Juniorek Młodszych U-16

Rekord II Bielsko-Biała – Wisła Skoczów 3:3 (2:2)

gole: Homel, Kastelik, Studencka

Rekord: Rogoz - Sopicka, Homel, Kastelik, Studencka, Jordanek, Woźniak, Szczypka, Żur, Siwek, Bielesz

Pomeczowa opinia trenerki - Katarzyna Moskała: - Myślę, że ten mecz był ciekawym widowiskiem dla kibiców. Obfitował w mnóstwo sytuacji bramkowych w obie strony. Po tym meczu wiemy, nad czym mamy pracować oraz - co najważniejsze - dajemy możliwość ogrywania się wszystkim zawodniczkom

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. C

Odra Opole – Rekord Bielsko-Biała 0:1 (0:0)

gol: Góral

Rekord: Gatnarczyk - Wiesbach, Zioło, Pasterny, Zbytniewski (Malinkiewicz), Velychko, Góral, Kasprzak (Laskoś), Duźniak, Kałuża (Depta), Barcik (Nyga)

Pomeczowa opinia trenera - Tomasz Skowroński: - O losach meczu decydowała przysłowiowa sekunda albo metr. W tym kontekście dwie strzelone bramki w pierwszej połowie przez Odrę były z pozycji spalonej, a nasza bramka w drugiej połowie była wypracowaną akcją w takim tempie, że szybciej tego się nie dało zagrać. Cytat na dzisiejszy mecz był taki: „sukces nie przychodzi dlatego, że go pragniesz, ale dlatego, że na niego zapracowałeś”. Ogrom pracy zostało włożone w ten mecz i to dało zwycięski efekt.

Centralna Liga Juniorek U-16, gr. C

GKS Katowice – Rekord Bielsko-Biała 2:0 (0:0)

Rekord: Górka - Ohirko, Loranc, Oślislok, Winkler, Romanowska (Rybarska), Radziszewska, Erynkwajt (Blaut), Kozłowska, Hajok, Kania

Pomeczowa opinia trenera – Przemysław Pudełko: - Brawa dla drużyny za podniesienie się po ostatniej porażce. Zaliczyliśmy ogromny progres na przestrzeni ostatniego tygodnia i mam nadzieję, że to będzie motywacyjny „kop” do dalszej pracy nad naszą grą. Niestety, tym razem przegrana, ale jestem pewien, że niedługo oprócz dobrej gry przyjdą również dobre wyniki.

18.09.2024 / środa / godz. 17:00