II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B2)

AKS Mikołów – Rekord II Bielsko-Biała 5:4 (1:3)

gole: Kurpas - 2, Białek, Nieciąg po 1

Rekord II: Gawlik - Macura (Szymański), Mendrygał, Komędera (Ćwierkała), Mularczyk, Grabowski, Białek, Nowak (Hernik), Kurpas (Klepaczek), Nieciąg (Nowak), Gruszczyński (Mucha)

Pomeczowa opinia trenera – Bartosz Woźniak: - Super-boisko trawiaste, świetnie przygotowane, światła zapalone i padający deszcz przez całe spotkanie. Optymalne warunki i zaczynamy mecz, który jest pod pełną kontrolą. Dużo dobrej piłki w naszym wykonaniu. Prowadzimy do przerwy 3:1, a w drugiej połowie znów mamy inicjatywę, strzelamy gola na 4:2. I gdy wydaje się, że kolejne bramki będą kwestia czasu, nagle popełniamy mnóstwo prostych błędów i finalnie przegrywamy 4:5. Niedosyt olbrzymi, natomiast myślę, że to jest świetna lekcja mentalna dla tych młodych zawodników.