Mamy awans do CLJ U-17!
21.06.2026 r. - niedziela
II Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych (C2)
MTS Rybnik - Rekord Bielsko-Biała 0:5 (0:1)
gole: Legierski - 2, Macura, Cała, Hamerlak po 1
Rekord: Arast - Wierzchucki, Cała, Lis, Harat, Olejniczak, Willmann, Legierski, Macura, Toruński, Voloshyn oraz Kajstura, Hamerlak, Gojny, Stuchlik, Krajewski, Smoliński
Pomeczowa opinia trenera - Marcin Kasperek: - Cieszymy się, że mogliśmy w ostatniej kolejce grać o awans. Cel udało się zrealizować, po bardzo ładnej grze. Forza Rekord!
Baraż o Centralną Ligę Juniorów U-17 – II mecz
Rekord Bielsko-Biała – Warta Gorzów Wielkopolski 6:1 (1:0)
1:0 Łopatka (27. min.)
2:0 Myszka (50. min.)
3:0 Ogrodzki (62. min.)
4:0 Wójcik (68. min.)
5:0 Swatek (77. min.)
6:0 Kapuśnik (78. min.)
6:1 Kucharski (90. min.)
Rekord: Gatnarczyk (70. Irzyk) - Myszka, Swatek, Piątek, Łopatka (58. Kania), Wójcik, Velychko (58. Ogrodzki), Kardas (75. Janusz), Kapuśnik, Zioło (70. Macura), Słonka (70. Mendrygał)
Pomeczowa opinia trenera - Daniel Gala: - Zespół U-17 jest wizytówką akademii Rekordu Bielsko-Biała! Dzisiaj każdy z nas może być dumny z tej drużyny i pracy, jaką wykonaliśmy żeby wywalczyć awans do Centralnej Ligi Juniorów. Ogromne gratulacje dla całej biało-zielonej rodziny! Brawo My!
foto: PP