To nie była dla „rekordzistów” leniwa niedziela – wyniki.

III Liga Okręgowa Młodzików (D1)

Rekord Bielsko-Biała – Krupiński Suszec 6:0 (3:0)

gole: Wierzchucki - 3, Willmann, Karman, Wandor po 1

Rekord: Kajstura - Karman, Wierzchucki, Kiedrowski, Leszczawski, Lis, Wandor, Willmann, Krajewski oraz Żmuda

Pomeczowa opinia trenera - Daniel Kubaczka: - W pierwszej połowie zespół podszedł lekceważąco do rywala, przez co ucierpiała organizacja gry. W drugiej, wyglądało to znacznie lepiej, gole padały po składnych akcjach drużyny. Dziękuję za doping rodziców oraz gratuluję chłopakom zwycięstwa z liderem.

I Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)

Rekord Bielsko-Biała – GKS Jastrzębie 4:2 (1:1)

gole: Foxa, Porębski, Wykręt, Łuczak po 1

Rekord: Pałosz - Foxa (Kovalenko), Kliś (Frohlich), Kur, Porębski (Dybał), Sadlik, Szweda (Łuczak), Targosz, Walaszek (Motyka), Wiertelorz, Wykręt

Pomeczowa opinia trenera - Szymon Niemczyk: - Dobrze rozpoczęta pierwsza połowa uśpiła naszą czujność i oddaliśmy pole przeciwnikowi. Druga połowa świetna, pełna kontrola nad meczem. Brawo drużyna.

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. C

Śląsk Łubniany – Rekord Bielsko-Biała 0:2 (0:0)

gole: Szymoński, Stokłosa po 1

Rekord: Szkorupa (Gawlik) - Pasterny, Wójciga, Wiesbach, Laskoś (Kasprzak), Góral, Velychko (Stokłosa), Pogwizd (Zbytniewski), Kałuża (Mucha), Szymoński (Nowak), Nyga (Barcik)

Pomeczowa opinia trenera - Tomasz Skowroński: - Zaprezentowaliśmy bardzo poukładany i cierpliwy (choć w pierwszej połowie, aż za bardzo cierpliwy) futbol. Jedyne co kłuło w oczy, to stałe fragmenty i pewien „banner” (śmiech). Ale za to… Jasiu ma nowy pseudonim!

II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B2)

Sparta Katowice – Rekord II Bielsko-Biała 3:6 (2:2)

gole: Kurzyniec - 2, Grabowski, Gruszczyński, Mularczyk, Kurpas po 1

Rekord: Gatnarczyk - Białek, Czerniak (Komędera), Grabowski, Groń (Kurpas), Gruszczyński (Nowak), Janusz (Mularczyk), Korzec (Hernik), Kurzyniec, Mendrygał (Ćwiękała), Szewczyk (Mrózek)

Pomeczowa opinia trenera - Bartosz Woźniak: - W pełni zasłużone zwycięstwo z liderem. I to cieszy, że na tle drużyny, która ma pierwsze miejsce w tabeli, prowadziliśmy grę umiejętnie, finalizując akcje.

II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)

Rekord II Bielsko-Biała – Gwarek II Zabrze 11:1 (6:0)

gole: Pajdak, Drzymała po 3, Ryś - 2, Lis, Gwóźdź, Szczygieł po 1

Rekord: Irzyk - Biegun, Dobija, Drzymała, Gwóźdź, Kobiela, Lis, Mathea, Pajdak (Nazarenko), Ryś (Myszka), Szczygieł

Pomeczowa opinia trenera - Krzysztof Biłka: - Wynik świadczy o przebiegu meczu. Szacunek dla rywala, że do końca chciał, próbował i walczył. PS. "Lisu" dzisiaj królem asyst.

Centralna Liga Juniorek U-18, gr. południowa

Czarni Sosnowiec – Rekord Bielsko-Biała 3:2 (0:1)

gole: Sikora (45+3. min.), Gutowska (74. min.)

Rekord: Buchta - Siwek (Płonka), Czuż, Mysłowska, Sikora, Bednarek, Niesłańczyk, Skrok, Zgoda, Gutowska, Madejczyk (Romanowska)

Pomeczowa opinia trenera - Przemysław Pudełko:Niestety opinia, iż wynik 2:0 jest niebezpieczny, została potwierdzona. W pierwszej połowie graliśmy z inicjatywą i pomysłem na mecz, co udokumentowaliśmy bramką. Niestety w drugiej połowie, po strzeleniu gola na 2:0, straciliśmy koncentrację. Mimo to brawa za walkę i liczę w kolejnych meczach na równe poziomem połowy.

II Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych (C2)

Rekord Bielsko-Biała – Kuźnia Ustroń 5:1 (1:0)

gole: Kosmaty, Góral, Kopka, Maciejny, Dobija po 1

Rekord: Kaczmarek - Dobija, Droździk, Gierat, Góral, Imielski, Kopka, Kozieł, Kędziora, Maciejny, Witkowski oraz Filipczak, Kosmaty, Sołtysik, Wojtakowski, Łach, Ślęzak

Pomeczowa opinia trenera - Rafał Błażyczek: - Być może ze względu na późną porę graliśmy trochę ospale i wolno. Jednak w całym meczu przeważaliśmy, a przeciwnik umiejętnie się bronił, dopóki wystarczyło mu sił.