Drużyny młodzików rozgrywają swoje ostatnie mecze.
20.06.2026 r. - sobota
II Wojewódzka Liga Młodzików (D1)
Lukam 2010 Skoczów - Rekord Bielsko-Biała 2:1 (2:1)
gol: Stuchlik
Rekord: Bąk - Byrski, Budny, Churzępa, Dziekanowski, Gądkowski, Jopek, Mentel, Stuchlik oraz Kapelus, Pilch, Wieczerzak, Łukawski
Pomeczowa opinia trenera - Kamil Żołna: - Dobry mecz w naszym wykonaniu. Przewaga piłkarska po naszej stronie. Zabrakło skuteczności, żebyśmy mogli cieszyć się z wygranej.
III Wojewódzka Liga Młodzików Młodszych (D2)
AS KSB Lędziny - Rekord II Bielsko-Biała 3:14 (2:6)
gole: Gala - 4, Łopatka - 3, Urbańczyk - 2, Lisecki, Shablii, Szczygielski, Wójtowicz, samobójczy po 1
Rekord II: Sowa - Gala, Urbańczyk, Gąska, Łopatka, Wójtowicz, Lisecki, Dudka, Szczygielski oraz Shablii
Pomeczowa opinia trenera - Igor Matloch: - Mecz z wyraźną przewagą naszych zawodników, toczony głównie na połowie przeciwnika. Mieliśmy kilka niewykorzystanych okazji, ale rywale pojedynczymi "wypadami" pod naszą bramkę byli w stanie stworzyć zagrożenie. Chciałbym pogratulować bardzo dobrego występu Tobiaszowi Dudce. Dziękuję całemu zespołowi za walkę i zaangażowanie. Pomimo trudnych warunków pogodowych i stanu murawy daliśmy radę do końca utrzymać tempo spotkania.
I Wojewódzka Liga Młodzików (D1)
Zagłębie Sosnowiec - Rekord Bielsko-Biała 1:3 (0:2)
gole: Legierski, Miszczyk, Sokołowski
Rekord: Rajski - Sokołowski, Smoliński, Rodzeń, Macura, Sporek, Miszczyk, Legierski, Czech oraz Sztafiński, Stasiak, Antoń, Duraj
Pomeczowa opinia trenera - Konrad Handzlik: - Ten mecz to festiwal niewykorzystanych sytuacji z naszej strony. W porównaniu do poprzednich spotkań stworzyliśmy ich mnóstwo, ponieważ w końcu atakowaliśmy pole karne odpowiednią ilością zawodników. Kończymy ten sezon zasłużonym zwycięstwem. Brawo drużyna!
19.06.2026 r. - piątek
II Wojewódzka Liga Młodzików Młodszych (D2)
Beskid Gilowice-Rychwałd - Rekord Bielsko-Biała 3:3 (1:0)
gole: Stasiak, Lisecki, Stasiak
Rekord: Raczkiewicz - Janusz, Dudka, Urbańczyk, Duraj, Kapelus, Gala, Stasiak, Szczygielski oraz Sowa, Lisecki, Gąska, Łopatka, Wójtowicz
Pomeczowa opinia trenera - Marcin Kasperek: - Przede wszystkim cieszymy się, że mogliśmy ten mecz rozegrać. Sam mecz rozgrywany był w upalnych warunkach. W pierwszej połowie postawiliśmy na rotację pozycji, dzięki temu mogliśmy nawiązać równorzędną walkę z przeciwnikiem.
foto:MŁ