I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)

Ruch Radzionków – Rekord Bielsko-Biała 0:3 (0:1)

gole: Wykręt - 2, Szweda - 1

Rekord: Żołneczko – Bigos, Gumółka (Wójciga), Kliś, Kovalenko (Sadlik), Legut, Targosz (Bańbuła), Wiertelorz (Walaszek), Witkowski (Drużbacki), Wykręt (Foxa), Łuczak (Szweda)

Pomeczowa opinia trenera - Szymon Niemczyk: - Przez większośc meczu graliśmy bardzo dojrzałą piłkę nożną i to cieszy mnie bardziej, niż trzy punkty.

I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B2)

GKS Jastrzębie – Rekord Bielsko-Biała 0:3 (0:2)

gole: Drzymała - 2, Dudek - 1

Rekord: Mrożek – Dobija (Myszka), Drzymała (Tabacarz), Dudek, Iskierka, Kłus, Lipka, Mathea, Rychły, Skolik (Sztorc), Syrek

Pomeczowa opinia trenera - Krzysztof Biłka: - Realizacja założeń na dobrym poziomie przełożyła się na efektywną grę, zarówno w obronie, jak i ataku. Kontrolowaliśmy przebieg rywalizacji na trudnym terenie przez większość meczowego czasu.

II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B2)

Rekord II Bielsko-Biała – Wawel Wirek 5:3 (0:2)

gole: Suwada - 2, Hylaszek, Wieliński, Lis po 1

Rekord II: Gładysz – Biegun, Budzich, Grzegorz, Holbowski (Gruszczyński), Lis (Białek), Ryś (Hylaszek), Suwada, Wieliński (M. Nowak), Góral, Szczygieł

Pomeczowa opinia trenera - Piotr Kuś: - Na losy meczu najbardziej wpłynęli Suwada i Hylaszek - to na boisku i ogromne emocje ze strony faceta na świadczeniu przedemerytalnym. Nie jest łatwo wrócić do gry tracąc w 60. minucie bramkę na 0:3. Dziękuję zawodnikom i sobie, że się udało.

I Wojewódzka Liga Młodzików (D1)

Górnik Zabrze – Rekord Bielsko-Biała 7:2 (5:2)

gole: Dobija, Maciejny

Rekord: Karman – Dobija, Gierat, Góral, Imielski, Kopka, Kozieł, Maciejny, Witkowski oraz Filipczak, Kosmaty, Olejniczak, J. Zogata, F. Zogata

Pomeczowa opinia trenera - Rafał Błażyczek: - Grając z najlepszą drużyną na Śląsku strzeliliśmy bramki na 1:0 i 2:2, ale jakość przeciwnika, zwłaszcza w pierwszej połowie, nie pozwalała nam na więcej. Druga połowa przyzwoita.

I Wojewódzka Liga Trampkarzy (C1)

Rekord Bielsko-Biała – Rapid Wodzisław Śląski 5:4 (2:0)

gole: Kurzyniec - 2, Czerniak, Swatek, Wójcik po 1

Rekord: Porębski - Czerniak, Janusz, Kapuśnik, Klepaczek, Korzec, Kurzyniec, Mendrygał, Starzykowski, Słonka, Wójcik oraz Białek, Macura, Majcherek, Swatek, Łopatka

Pomeczowa opinia trenera - Daniel Gala: - Święto przy Startowej 13, bo tak, jako zespół podeszliśmy do tego spotkania. Na świetnym boisku, przy fantastycznej publiczności, stworzyliśmy z gośćmi prawdziwy rollercoaster. Za każdym razem, gdy zdobywaliśmy bramkę, przeciwnik błyskawicznie odpowiadał i wracał do gry, nawet wtedy, gdy w 70. minucie przegrywał 2:5. Takie mecze też trzeba umieć wygrywać i za to szacunek dla drużyny.

Śląska Liga Młodziczek U-13

Rekord Bielsko-Biała – Skra Częstochowa 3:0 (2:0)

gole: Ogar - 2, Rybarska - 1

Rekord: Mydlarz - Byrska, Błasiak, Kamenchuk, Kastelik, Koziołek, Ogar, Rybarska, Woźniak oraz Homel, Pietrzyk

Pomeczowa opinia trenerki - Justyna Niedoba: - Spotkanie stało pod mocnym znakiem zapytania ze względu na brak naszej bramkarki - Julki. Dziewczyny stanęły na wysokości zadania, wygrywając mecz 3:0. Oczywiście nie zabrakło błędów indywidualnych, ale to nie zaważyło na grze całego zespołu.

12.04.2024 – piątek

III Wojewódzka Liga Trampkarzy (C1)

Rekord Bielsko-Biała – Akademia BVB im. Ł. Piszczka 6:1 (2:0)

gole: Lach, Mrózek, Myszka, Gruszczyński, Havrylenko, Komędera po 1

Rekord: Porębski – Gruszczyński, Komędera, Lach, Laskoś, Macura, Myszka, M. Nowak, Pogwizd, Szymański, Łach oraz Havrylenko, Kosmaty, Mrózek, Zdorevskyi, Śmieja

Pomeczowa opinia trenera - Patryk Porębski: - Realizacja założeń meczowych, jak i intensywność, stały na dobrym poziomie. Z tego możemy być zadowoleni. Chwila dekoncentracji spowodowała utratę bramki, ale mimo tego możemy być z siebie zadowoleni.

11.05.2024 / sobota / godz. 09:00